Predaj, dvojizbový byt Revúca - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY + VIDEOOBHLIADKA

dvojizbový byt - predaj Revúca
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici 1. Slovenského gymnázia. Byt sa nachádza na 3/3 poschodí v bytovke bez výťahu.K bytu prislúchajú 2 pivnice. Byt pozostáva z kuchyne a dvoch izieb, pričom v prvej z nich je balkón a je priechodná s druhou izbou. V izbách sú plávajúce podlahy. Kuchyňa a chodba majú dlažbu. Všetky okná v byte sú plastové, na stenách sú nové stierky, urobené nové elektrické rozvody. Po vstupe do chodby bytu sa napravo nachádza kúpelňa so spoločným wc, oknom a ďalšia menšia miestnosť špajze s oknom. Táto časť je v pôvodnom stave bez rekonštrukcie a bez nových elektrických rozvodov, čím sa naskytá možnosť prerábky podľa vlastných predstáv (napr. kúpelňa a wc samostatné). Kúrenie v byte je vlastné, plynové, ale je potrebné napojiť k prípojke plynu hodinu. Kotol v kúpeľni je v stave nutnej servisnej údržby alebo výmeny, nakoľko nebol dlho používaný. Taktiež je nutné vymeniť pôvodné vchodové dvere podľa vlastného výberu. Orientácia kuchyňe je na Sever a izby sú orientované na Juh. Do centra mesta je to 5 minút. V blízkosti sa nacháza kompletná občianska vybavenosť.
Maklér odporúča nehnuteľnosť.

Ing. Zoltán Kecső

Azt mondják a magyarI speak English

0910... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT zoltankecso[at]haloreality.sk 0910 393 227

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

52041 zoltankecso[at]haloreality.sk 25490
25 490 €
RA-52041VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
54 m²
osobné
čiastočná rekonštrukcia
v hotovosti alebo hypotékou
3/3
juh-sever
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Pán maklér je veľmi milý, ochotný a ústretový, spolupráca s ním bola vynikajúca.

Môžme len odporučiť. Veľká spokojnosť. Ďakujeme

Som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom pána Zoltána. Odporúčam spoluprácu s ním.

Pri predaji našej nehnuteľnosti sme boli veľmi spokojní s prezentáciou našej nehnuteľnosti zo strany pána Kecsa. Oceňujeme jeho prístup, vystupovanie. Sme radi, že sa všetko podarilo a prajeme mu veľa...

Sme veľmi spokojní s prácou makléra. D&H

S pánom Kecsom sme boli veľmi spokojní, predával náš 1-izbový byt v Dobšinej. Profesionálny prístup a ochota aká má byť. Od 1 do 10 v stupnici mu dávame určite 10,ďakujeme pekne.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia