Realitná kancelária
Zlaté Moravce

Otváracie hodiny:

Máme otvorené NONSTOP.

Nakoľko sme väčsinu času v teréne, pre dohodnutie stretnutia nás prosím kontaktujte telefonicky. Naplánujte si osobné stretnutie.

Chcete sa pridať do tímu maklérov realitnej kancelárie v lokalite Zlaté Moravce alebo si vytvoriť vlastný kolektív vo Vašej lokalite?

PRIDAJTE SA K NÁM -VIAC INFO

Ing. Andrea Jaššová

andreajassova[at]haloreality.sk
0907 429 030

MÔJ PROFIL CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
Váš osobný maklér Nitra a okolie 3.miesto - nováčik roka 2019

Mgr. Alena Pavličková

Parla italiano

alenapavlickova[at]haloreality.sk
0908 629 978

Váš osobný maklér Zlaté Moravce a okolie

Hľadáme pre našich klientov:

Kúpa dvojizbový byt Zlaté Moravce

Cena okolo: 85 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Zlatých Moravciach, ideálne po rekonštrukcii.

Kúpa rodinný dom okr. Zlaté Moravce

Cena okolo: 150 000€
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Zlaté Moravce. Lokalita: Do 30 km od Nitry, podľa možností v obci s rozsiahlejšou občianskou vybavenosťou (potraviny, lekár, materská škola...). Stav: obývateľný stav, ideálne aspoň po čiastočnej rekonštrukcii. Dispozícia: minimálne 3 obývacie izby/spálne + kuchyňa. Veľkosť pozemku: podľa možností aj viac ako 1000 m2 s prípadnou možnosťou výstavby ďalšieho RD na pozemku. V takomto prípade klient ponúka do 100.000 eur. Klient uvíta aj ponuku viacgeneračného bývania, väčšieho rodinného domu v danej lokalite, tu ponúkne cenu do 150.000 eur podľa stavu nehnuteľnosti. Dopyt klienta je vážny a súrny, platí v hotovosti! V prípade, že podobnou nehnuteľnosťou disponujete a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa chalupa Jedľové Kostoľany

Cena okolo: 80 000€
Pre konkrétneho klienta hľadáme chalupu v kľudnom prostredí, osamote alebo na okraji obce v okrese Zlaté Moravce, napríklad obec Jedľové Kostoľany a pod. Cena podľa stavu nehbuteľnosti, max. do 80.000 €.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia