Predaj, pozemok pre rodinný dom 3280 m² Ratnovce

pozemok pre rodinný dom - predaj Ratnovce
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj krásny, rovný pozemok v Ratnovciach rozmery 48x68m, rozloha 3280m². Cena 165.000€. K pozemku sú vypracované štúdie 4 rodinných domov navrhnutých presne na daný pozemok pri rozčlenení na 4 stavebné pozemky (možnosť postavenia aj 6 novostavieb prípadne samostatnú vilu s bazénom). Krásne rovinatý pozemok disponuje všetkými IS (všetky IS priamo pri pozemku), s pohodlným prístupom z hlavnej cesty.
Koeficient zastavanosti pozemku: Zastavanosť 40%, 2 nadzemné podlažia plus 1 podkrovie, 20% spevnené plochy (parking, chodníky, bazén). Pozemok sa nachádza v blízkosti Ratnovskej zátoky. Pozemok je čistý nachádza sa tam záhradný domček s pivnicou a na pozemku sú dve studne a elektrická prípojka. Ostatné siete pred pozemkom.

Miloš Silný

0918... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT milossilny[at]haloreality.sk 0918 530 509

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

51312 milossilny[at]haloreality.sk 165000
165 000 €
PN-51312VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
3280 m²
v hotovosti alebo hypotékou
48x68
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

So spoluprácou, ako aj organizáciou predaja mojej nehnuteľnosti som bola veľmi spokojná. Vyslovujem vďaku a prajem pracovný elán do budúcnosti.

S pánom Silným sme boli veľmi spokojní. Má príjemné vystupovanie, je flexibilný a ústretový.

Výborný a príjemný prístup. Ďakujeme, Tomáš

Pan Silný je profesionálny makler pre ktoreho je čestnosť, ustretovosť, ľudský prístup samozrejmosťou! Boli sme s ním nadmierne spokojní pri predaji domu! Prajeme mu ešte dalšie úspechy! V.V.

Maximálna spokojnosť, p.Silný vychádzal v ústrety mojim časovým požiadavkám, prijemne vystupovanie, ochota pomôcť.

Úplná spokojnosť.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia