Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

REZERVOVANÉ - Predaj, rodinný dom Radvaň nad Dunajom, starší dom so záhradou, len 120 m od Dunaja - ZNÍŽENÁ CENA

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v obci Radvaň nad Dunajom.

Rodinný dom sa nachádza na slnečnom rovinatom pozemku s celkovou výmerou 453 m².
Domček je postavený z nepálených tehál a vyžaduje rozsiahlu rekonštrukciu alebo odstránenie.

Stojí v tichej uličke na pozemku s rozmermi 15 m x 30 m, vo vyhľadávanej oblasti pre rekreačné príležitosti, so vzdialenosťou 120 m od pobrežia rieky Dunaj.

Dispozícia: vstupná chodba (zastavaný gánok), jedna priechodná a dve nepriechodné izby, kúpeľňa s toaletou, výstup na povalu, komora. V dvoch izbách je pôvodná drevená podlaha a v ostatných miestnostiach je podlaha betónová. Okná a dvere sú pôvodné drevené. Kúrenie bolo riešené gamatkami a TÚV elektrickým bojlerom. Splašková voda je vedená do žumpy.

Vo dvore sú menšie technické miestnosti a úle. V záhrade je vŕtaná studňa.
Prístupová spevnená komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti ako aj parkovanie pred ňou.

Obec Radvaň nad Dunajom ponúka základnú občiansku vybavenosť. Na brehu Dunaja vedie medzinárodná cyklocesta Eurovelo 6. Zaujímavé možnosti turistických, cyklistických a relaxačných aktivít a tiché prostredie Vám poskytnú plný komfort pokojného bývania a relaxu. V obci bude čoskoro zrealizovaná kompa Radvaň (SK) - Neszmély(HU)". Termálne kúpalisko Wellness Patine je vzdialené 5 km, Štúrovo 27 km a okresné mesto Komárno 19 km.
Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve a bez tiarch a kúpou ihneď voľná.

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí.

"Ideálne miesto pre vašu chatu, chatku alebo mobilný dom. "
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
60426 andreavigh[at]haloreality.sk 24900
35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia