Zdravý dom s veľkým potenciálom a rozľahlým pozemkom

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Prašice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Na pozemku s rozlohou 1.361 m² ponúkame na predaj rodinný dom v obci Prašice, okres Topoľčany , zastavaná plocha 115 m².
Rodinný dom je v pôvodnom stave, suchý.
Dispozícia domu: vchod, kuchyňa, obývačka, spálňa, chodba, samostatné WC, kúpeľňa, špajza, východ na povalu, izba. V podkroví je možnosť vytvoriť ďaľší obytný priestor.
Dom je čiastočne podpivničený - 2 miestnosti s výmerou 38 m². Bezbariérový vchod.
Inžinierske siete: voda, elektrina, žumpa, plyn (dočasne odpojený).
Na dvore je nedokončená stavba garáže, dielne s pivnicou a letnej kuchyne (stavby sú riadne zapísané).
Pozemok bol dlhšiu dobu neupravovaný, na začiatku je mierne svahovitý, potom rovina. Viaceré fotografie interiéru budú poskytnuté na vyžiadanie nakoľko sa dom vypratáva.
V obci Prašice je zdravotnícke stredisko, lekáreň, ZŠ, MŠ, supermarket. Obec je vzdialená 12 km od Topoľčian, 32 km od Bánoviec nad Bebravou, 29 km od Partizánskeho a len 4 km od vyhľadávanej rekreačnej oblasti Duchonka.

"Zdravý dom s veľkým potenciálom a rozľahlým pozemkom"
izieb
trieda
115 m²
100 m²
1361 m²
áno
áno
tehlová
pozemok
klasický

Ing. Andrea Repová

Realitný maklér Prievidza, Partizánske

0948... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0948 081 280 andrearepova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke s celkovou RPMN 2%.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
3777
recenzií od klientov
56781
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
58690 andrearepova[at]haloreality.sk 72900
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Niet čo vytknúť, maximálna spokojnosť. Ďakujem.
 • Velmi príjemný, ľudský prístup a ochota pomôcť. Maximálna spokojnosť, Tomáš.
 • Spokojný kupujúci rodinného domu v okrese Bánovce nad Bebravou, obchod zastrešovala Andrea Repová.

 • Profesionálny prístup, rýchle jednanie. Odporúčam!
 • Super prístup všetko vybavené k spokojnosti vrelo odporúčam pani Repovu ďakujem za super spoluprácu. Lukáš.V
 • Spokojná predávajúca rodinného domu v okrese Partizánske, obchod zastrešovala Andrea Repová.

 • Spokojná kupujúca rodinného domu v Partizánskom, obchod zastrešovala Andrea Repová.

 • Spokojný kupujúci pri odovzávaní rodinného domu v okrese Prievidza, obchod zastrešovala Andrea Repová.

 • Spokojnosť na 100 %. Boli sme o všetkom informovaní. Veľmi dobrá komunikácia. H.M.
 • Mal som tú česť po veľmi dlhej dobe spoznať profesionála vo svojom obore, ktorý nehľadí len na € ale práve na zhodné riešenia, ľudský prístup a kvalitný servis. Pani Andrejka je ako švajčiarky nožík ktorý nikdy nesklame. Veľmi dávno som už vo svojom živote nebol s niekým tak spokojný ako s ňou. Vrelo všetkými desiatimi odporúčam a verím, že spokojný budú všetci jej klienti. Andrejka, ste úžastný človek a ďakujem Vám, že ste mi obnovili vieru v dobrotu ľudí a maklérov. Ste TOP.Tomáš Süll
 • Veľmi milá, ústretová, ochotná a zodpovedná maklérka.. Radosť spolupracovať.. Určite odporučím aj ďalej.. Andrej Kúcha
 • Spokojná kupujúca po podpise zmlúv od chalupy v okrese Komárno, obchod zastrešovala Andrea Repová.

PROFIL MAKLÉRA Ing. Andrea Repová

Aktuálne 3777 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3777 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie nájdete tu realitná poradňu, blogy, inšpirácie.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

25000
klientov so zmluvou
3777
recenzií od klientov
56781
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia