Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, jednoizbový byt Pezinok, Sídlisko Sever, Laca Novomeského- 12r. STAVBA

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame Vám na predaj jednoizbový byt, situovaný vo vyhľadávanej lokalite na ulici L.Novomeského v Pezinku.
Byt sa nachádza na najvyššom, štvrtom poschodí s výťahom, v zateplenom bytovom dome skolaudovanom v r.2011.

Podlahová plocha bytu je 35,92 m² + 2,2 m² pivnica + 4,25 m² balkón.

Vykurovanie je riešené prostredníctvom radiátorov s vlastnou kotolňou situovanou priamo v bytovom dome.
Mesačné náklady pre dve osoby sú vo výške 80€ / správca / + 50€ / elektrika /. Orientácia bytu je na juhovýchodnú stranu. TV a internet sú zabezpečené optickým káblom.

DISPOZÍCIA:

vstupná chodba, obývacia izba so spacím kútom a pracovným priestorom, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

kolaudácia bytového domu prebehla v r.2011. Konštrukcia je kombinovaná: železobetón + tehla a bytový dom je zateplený. Vstupná brána je na čip. Položená je laminátová podlaha v kombinácií s dlažbou. Osadené sú plastové okná, dve sú francúzske, vďaka čomu je byt presvetlený.

Vstavané zariadenie a vybavenie je predmetom predaja, ostatné je vecou dohody.
Parkovanie v okolí bytového domu je bezproblémové.

LOKALITA:

vyhľadávaná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti sa nachádza autobusová zastávka, potraviny, detské ihriská, kúpalisko, ako aj materské školy. V pešej dostupnosti sú tiež základné školy aj lekáreň. Neďaleko je vzdialené centrum mesta s ďalšími službami, kaviarňami a reštauráciami.
Lokalita je známa vinohradnícka oblasť s vynikajúcimi možnosťami pre turistiku do Malých Karpát. Mesto Pezinok je vzdialené od Bratislavy približne 20 km.

"Útulné bývanie vo vyhľadávanej lokalite na úpätí Malých Karpát"
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
62259 martinadrozdova[at]haloreality.sk 136000
35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia