Byt neprešiel dedičským konaním

Predaj nehnuteľnosti OTÁZKA OD VÁS Ľubor Mäsiar

Ak byt neprešiel po zosnulom dedičským konaním, tak je nutné čakať na konečné rozhodnutie dedičského konania od príslušného notára a zapísanie dedičov na list vlastníctva nehnuteľnosti. Dovtedy sa preto nemôže robiť kúpnopredajná zmluva, kedže potenciálny dediči ho vlastne stále nevlastnia. Časovo to závisí od vyťaženosti notárov v danej obci, spravidla to trvá niekoľko mesiacov, ale stalo sa nám, že v Bratislave aj skoro rok.

Kontaktujte nás, radi pomôžeme aj vám, v realitách sme ako doma. Predaj nehnuteľnosti sme pomohli sprostrekovať už viac ako 15.000 klientom po celom Slovensku. Pozrite si naše recenzie a presvedčte sa, že na rýchly, bezpečný a profesionálny predaj vašej nehnuteľnosti, iba pekné logo realitnej spoločnosti nestačí.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ZOZNAM REALITNÝCH MAKLÉROV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia