Slušné bývanie pri centre.

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Prenájom, trojizbový byt Partizánske, Centrum

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
450 €/mesiac

Ponúkame na prenájom 3,5-izbový byt takmer v centre mesta Partizánske. Byt sa nachádza na 1.poschodí, rozlohu má 70m² a je po čiastočnej rekonštrukcii.

Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa, kuchyňa, wc, špajza, obývačka, 2 samostatné izby. K bytu prislúcha aj pivnica.
V byte je kuchynská linka s drezom a so sporákom, inak je nezariadený.

Voľný ihneď.
Vchod je čistý, slušný, v tichom, príjemnom prostredí, v blízkosti celková občianska vybavenosť.

Mesačný nájom 450eur aj s energiami, depozit 2mesačné splátky + 1mesačná splátka pri rezervácii.

"Slušné bývanie pri centre. "
vyhľadávaná lokalita
tichá lokalita
ihneď voľná
zateplená
izieb
trieda
70 m²
osobné
1/4
áno
áno
áno
panelová

Lucia Vlčková

Realitný maklér Partizánske

0910... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0910 982 524 luciavlckova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke s celkovou RPMN 1%.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
3620
recenzií od klientov
55702
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
59040 luciavlckova[at]haloreality.sk 450
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Luciu hodnotím veľmi pozitívne, skvelý prístup.
 • Dobrý deň, chcem vyjadrIť maximálnu spokojnosť s p. VLČKOVOU. Je ochotná poradiť, usmerňovať, v mojom prípade bolo potrebné vybaviť ...
 • Boli sme veľmi spokojní s real.maklerkou slečnou Vlčkovou. Je seriózna, milá a ochotná. Môžeme jedine odporučiť.
 • Ďakujeme za vedenie pri predaji nehnuteľnosti, každú zodpovednú otázku (niektoré aj viackrát). Oceňujeme promptné reagovanie, keď bolo potrebné niečo preveriť. Všetko sme spoločne dotiahli do úspešnéh...
 • Samostatnost, iniciativa, spolahlivost.
 • S prácou pani Vlčkovej sme boli veľmi spokojní! Bola prispôsobivá, ústretová, veľmi sme si ocenili jej príjemný prístup.
 • S pani Vlčková bola veľmi dobrá spolupráca boli milá ochotná a vždy podala pomocnú ruku a hľadala kompromisne riešenie vrelo doporučujem túto realitnú maklérku.
 • Milá, veľmi slušná maklérka s profesionálnym jednaním.
 • Veľká spokojnosť s pani maklérkou Vlčkovou. Ústretová, profesionálna a veľmi šikovná. Určite ešte využijeme jej služby :-).
 • So službami p. Vlčkovej som nadmieru spokojná. Je to profesionál, ktorý splnil moje požiadavky. V budúcnosti sa určite opäť obrátim na p. Vlčkovú.
 • Pani Vlckova bola vzdy ochotna, pohotova, trpezliva. Velka spokojnost.
 • Dobrý deň, s p. VLČKOVOU som veľmi spokojná, je ústretova, šikovná, ihneď ma informuje o záujemcoch, dôverujem jej, zverila som jej aj ohodnotenie ...
WEB MAKLÉRA Lucia Vlčková

Aktuálne 3620 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3620 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitná poradňu.

25000
klientov so zmluvou
3620
recenzií od klientov
55702
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia