Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, rodinný dom Novosad - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
94 990 €
104 990 €
10 000€MEGA ZNÍŽENIE O

EXKLUZÍVNE V HALO REALITY ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný rodinný dom v obci Novosad vzdialenej od Trebišova 12 km a od Košíc 55 km. Dom je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený a pozostáva zo 4 izieb, kuchyne, komory, zádveria, vstupnej miestnosti, kúpeľne s WC a 2 chodieb. Zastavaná plocha domu je 110 m² a celková výmera pozemku je 800 m². Dom je napojený na elektrinu, plyn a vodu z vlastnej studne. V predzáhradke je prípojka na obecný vodovod. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom a tiež krbovou vložkou s prieduchmi do všetkých izieb. Ohrev TÚV zabezpečuje el. bojler. Dom má dva samostatné vstupy, okna v dome sú plastové a strecha je plechová. Podlahy v dome sú plávajúce/dlažba/PVC. Dom je zateplený polystyrénom s fasádnou silikónovou omietkou. V zadnej časti je k domu pristavaná hosp. miestnosť. Na pozemku sa nachádza samostatná garáž a taktiež altánok. Oplotenie pred domom je nové s kovanou bránou, bránkou a výplňami. V predzáhradke sú vysadené okrasné dreviny a v zadnej časti záhrady sú vysadené ovocné stromy. V obci je výborná občianska vybavenosť. Odporúčame!

ihneď voľná
zateplená
elektrina, plyn, voda
elektrina na pozemku
voda na pozemku
plyn na pozemku
izieb
110 m²
160 m²
100 m²
800 m²
14x57
áno
áno
1975
tehlová
pozemok
dvojgeneračný
2

Ing. Miloš Kubica

Realitný maklér Trebišov

0911... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0911 080 441 miloskubica[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke s celkovou RPMN 2%.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
4121
recenzií od klientov
59054
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
60452 miloskubica[at]haloreality.sk 94990
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Spokojný predávajúci pozemku v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Spokojný kupujúci pozemku v okrese Trebišov, na fotke s manažérom pobočky Milošom Kubicom.

 • Veľmi milý, vedel poradiť aj vysvetliť, nadmieru som s ním bola spokojna. Anna Majernikova
 • Spokojný kupujúci po podpise zmlúv od svojho nového rodinného domu v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Spokojnost, Jozef Bachleda
 • Spokojný predávajúci rodinného domu v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Spokojný predávajúci a kupujúci bytu v obci Sečovce, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Spokojní kupujúci pri odovzdávaní nehnuteľnosti v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Profesionalne jednanie, rychlost vybavovania, proste skvely pristup. Peter kováč
 • Spokojná predávajúca rodinného domu v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

 • Spokojní kupujúci po podpise zmlúv od svojho nového rodinného domu v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

PROFIL MAKLÉRA Ing. Miloš Kubica

Aktuálne 4121 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4121 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

25000
klientov so zmluvou
4121
recenzií od klientov
59054
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia