Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, garsónka Nové Zámky, Prednádražie, ul. T.G.Masaryka - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
55 499 €

Ponúkame Vám na predaj slnečnú garsónku pár minút pešo od centra mesta Nové Zámky. Byt s celkovou výmerou podlahovej plochy 19,69m² sa nachádza v zateplenom a udržiavanom bytovom dome s výťahom na 6. posch./7.

DISPOZÍCIA:

- vstupná otvorená chodba spojená s 1 obývacou izbou a kuchyňou, kúpeľňa s rohovou vaňou a toaletou.

TECHNICKÝ STAV:

- garsónka je po čiastočnej rekonštrukcii, pri ktorej bolo menené plastové okno s interiérovými hliníkovými žalúziami, dlažba v kombinácii s plávajúcou podlahou v izbe s kuchyňu, dlažba a obklad v kúpeľni, nová toaleta, plastová roleta za toaletou, nové vstupné dvere.
Garsónka je bez nutnosti rekonštrukcie ale v prípade záujmu ponúka novému majiteľovi možnosť rekonštrukcie podľa svojich vlastných predstáv.

BYTOVÝ DOM:

- bytový dom tiež prešiel rekoštrukciou, v rámci ktorej bol zateplený a boli vymenené obidve vchodové plastové dvere, zvončeky a stupačky. Obyvateľom obytného domu je tiež k dispozícii nový moderný výťah a spoločné priestory.

MESAČNÉ NÁKLADY:

- mesačné náklady sú cca 110 Eur vrátane energií (elektrina, voda-kúrenie-správca), bez plynu, ktorý k dispozícii v byte nie je.

LOKALITA:

- byt sa nachádza pešou chôdzou pár minút od centra mesta Nové Zámky, v lokalite s kompletným občianskym vybavením.

VÝHODY:

- nízke mesačné náklady,
- ihneď voľná nehnuteľnosť,
- bez nutnosti rekonštrukcie,
- investičný zámer.

Nehnuteľnosť je vo vlastníctve jedného majiteľa, nie je zaťažená žiadnou ťarchou zabraňujúcou prevod nehnuteľnosti ani vecným bremenom a je k dispozícii okamžite.

Na Vaše ďalšie prípadné otázky vám rada odpoviem pri osobnom stretnutí.

Cena za nehnuteľnosť je vrátane provízie, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri s prípadnou pomocou pri vašom vybavovaní hypotekárneho úveru (viac na našej webovej stránke).

vyhľadávaná lokalita
tichá lokalita
ihneď voľná
zateplená
bezproblémové parkovanie
izieb
trieda
20 m²
osobné
6/7
áno
áno
panelová

Mgr. Jana Sláviková

Realitný maklér Nové Zámky

0908... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0908 798 364 janaslavikova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Nových Zámkoch podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Nových Zámkoch, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Nových Zámkoch

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Nových Zámkoch.

35000
zazmluvnených klientov
4838
recenzií od klientov
63219
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
66146 janaslavikova[at]haloreality.sk 55499
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Spokojná kupujúca jednoizbového bytu v Nových Zámkoch, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.

 • Spokojná kupujúca jednoizbového bytu v okrese Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.

 • Odporúčam pani Slávikovú ako realitnú makléri pri predaji či ķúpe nehnuteľnosti. Moja spokojnosť s jej profesionalitou, zodpovednosťou, ľudskosťou sa nedá opísať. Ako klient uznávam, že som bola ťažký oriešok a dala som určite zabrať, ale pani Slaviková mi ochotne vysvetlila veci tak, aby som všetkému porozumela. Maximálna spokojnosť a vrelo odporúčam. Ďakujem, V.P.
 • Nesmierna spokojnost, za milý ľudský prístup, profesionalitu, priamost. Vždy ochotná sa prispôsobiť, poradiť. Pani Janka ma pravidelne informovala, a co je pre mňa dôležité, vždy s príjemným, nesilenym úsmevom na tvári. Budem ju ďalej odporúčať. Ďakujem pani Janke za príjemnú spoluprácu.Roman
 • Mal som záujem predať byt - garzónku, preto som oslovil p. maklérku J. Slávikovu - zo spoločnosti Halo reality. Dohodli sme si obhliadku bytu, nafotili a uverejnil na stránke Halo reality a aj na iných portaloch. O 6 mesiacoch našla správneho klienta. Peter
 • Odporúčam p. Janku ako maklérku. Starala sa o predaj bytu od úplného začiatku až po koniec. Od začiatku všetko vysvetlila podrobné keď sa nerozumelo tak znovu bez akýchkoľvek nervov. Tak trpezlivú, ochotnú aj o polnoci zdvihnúť telefón, milú, svedomitú maklérku som nestretol. Pani Janke za všetko Ďakujem
 • Rýchle jednanie, príjemná s humorom, solídna, usmievavá, veľká spokojnosť. Barbora Lakatosová
 • Uplne ze super maklerka, proste tip top. B. O.
 • Pani Janka je milá vždy usmiata maklérka ktorá je ochotná pomôcť hoci kedy a aj pri hľadaní nehnuteľnosti.S jej prácou a prístupom ku klientom som spokojná.Ak by som mala hodnotiť od 1-10 tak dávam 10 bodov. Odporučím ju určite aj známym ak budú potrebovať.
 • Spokojní kupujúci po podpise zmlúv od svojho nového rodiného domu v okrese Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.

 • Spokojní kupujúci a predávajúci bytu v okrese Nové Zámky, na fotke s realitnou maklérkou Mgr. Janou Slávikovou.

 • Pani maklérka má mimoriadne dobrý prehľad o súčasných problémoch na trhu s nehnuteľnosťami. Počas celého predaja bola s nami ako predávajúcimi v neustálom kontakte a podrobne nás navigovala procesom vysporiadania pozemkov po zosnulom ešte pred samotným úspešným predajom nehnuteľnosti. Pani maklérka prostredníctvom Halo reality poskytla kompletný bezchybný právny servis, čo bolo mimoriadne nápomocné. Vrelo odporúčam!Kristína U.
REALITNÝ MAKLÉR Nové Zámky
35000
zazmluvnených klientov
4838
recenzií od klientov
63219
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia