Predaj, pozemok pre rodinný dom 1558 m² Liptovský Ján - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

pozemok pre rodinný dom - predaj Liptovský Ján
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pozemok, 1558 m², vhodný na stavbu rodinného domu alebo chaty vo vyhľadávanej lokalite obce Liptovský Ján. Siete sú v dosahu pozemku, nakoľko pozemok susedí s novovznikajúcou výstavbou. Siete v dosahu sú elektrická sieť, verejný vodovod, kanalizácia, samotné prípojky treba ešte vybudovať.

Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu s max. dvoma podlažiami a zastavanosťou 40 percent.

Obec je známou turistickou destináciou, najmä preto, že je vstupom do Jánskej doliny, v ktorej ústí sa nachádza mnoho hotelov, termálne kúpalisko a 2 lyžiarske strediská. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a je z nej dobrá dostupnosť na diaľnicu a do okresného mesta Liptovský Mikuláš.

Mgr. Marián Hlavna

I speak English

0944... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT marianhlavna[at]haloreality.sk 0944 515 056

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53485 marianhlavna[at]haloreality.sk 159800
159 800 €
LM-53485VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
1558 m²
17x87
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Pri predaji bytu sme sa obrátili na realitnú kanceláriu, s nevtieravým prístupom p. Hlavnu sme boli spokojní, všetko prebehlo bezproblémovo...

Velmi ustretovy, profesionalny. Komunikacia bez problemov. Pan Hlavna bol k dispozicii a reagoval na vsetky nase otazky kedykolvek. Budeme odporucat...

Vraví sa, že je lepšie dvakrát vyhorieť, ako sa raz sťahovať. Ja si to nemyslím. Vďaka pánovi Hlavnovi a jeho profesionálnemu, ale i ľudskému prístupu...

Výborný prístup, Daniel Karas

Boli sme veľmi spokojní. Makléra odporúčame. Všetko prebehlo v kľude a pohode.

Velmi sikovny makler.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU