Ihneď voľné krásne bývanie v príjemnej lokalite

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Prenájom, trojizbový byt Levice, Rybníky II, kompletná rekonštrukcia, takmer úplne zariadený

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
750 €/mesiac
v cene prenájmu energie

Ponúkame vám na prenájom veľmi príjemný, kompletne zrekonštruovaný a takmer úplne zariadený 3 izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite sídliska Rybníky II. v Leviciach.

Byt sa nachádza na 1. poschodí 4 podlažného, taktiež zrekonštruovaného bytového domu bez výťahu.

DISPOZÍCIA:

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba, dve nepriechodné izby, 1 priestranná priechodná obývacia miestnosť, kuchyňa, oddelený šatník s vchodom zo spálne, kúpeľňa a samostatná toaleta.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

V byte bola počas posledných rokov realizovaná kompletná rekonštrukcia.
Jadro bytu bolo dispozične upravené a vymurované, kúpeľňa a toaleta dostali novú sanitu, obklady a dlažbu, boli položené kvalitné podlahové krytiny. Miestnosti bytu od seba oddeľujú dizajnové interiérové dvere s obložkami. Vstup do bytu chránia bezpečnostné dvere. V rámci rekonštrukcie bytu boli vymenené aj rozvody elektriny a vody.
Steny bytu pokrývajú omietky s maľovkou, niektoré steny moderná štuková omietka. V celom byte boli znížené stropy s bodovým osvetlením.

V kuchyni sa nachádza nová kuchynská linka so spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, elektrická varná doska, elektrická rúra, digestor).
V spálni bol zmenou dispozície dobudovaný samostatný šatník.

Príjemnú klímu počas teplých dní alebo v prechodnom období zabezpečí klimatizačná jednotka umiestnená v obývačke.

VYBAVENIE BYTU:

Byt sa prenajíma zariadený tak, ako je zobrazené na fotkách, je ihneď obývateľný, a to vo vysokom štandarde. Jedna z izieb je bez zariadenia.

Nehnuteľnosť je napojená na vysokorýchlostný internet (v cene prenájmu).

Susedia v okolí bytu sú príjemní a bezproblémoví, atmosféra v bytovom dome je rodinná.

BYTOVÝ DOM:

Bytový dom prešiel taktiež rekonštrukciou, zateplená bola fasáda, taktiež boli vymenené rozvody vody, odpadu. Otváranie vchodu je na čip, z bytu návštevu privíta elektronický vrátnik.

CENA PRENÁJMU:

Uvedená cena prenájmu je vrátane úhrad za energie a réžiu, vrátane pripojenia internetu.

Majiteľ pri zahájení nájmu požaduje vyplatenie prvého mesačného nájomného, 1x vratný depozit vo forme jedného mesačného nájomného (tj. 750 eur x 2) a nevratný sprostredkovateľský a rezervačný poplatok vo výške 600 eur.

POŽIADAVKY NA NÁJOMCU:
Uprednostnený bude záujemca o dlhodobý prenájom.

Byt je vhodný pre 2 pracujúce osoby, prípadne rodina s 1 dieťaťom (vek od 10 r. vyššie).

Preferovaný bude nefajčiar, fajčenie v krajnom prípade povolené len v priestore balkóna.

Voľne pohybujúce sa domáce zvieratá nie sú povolené (prípadne výnimka), zvieratá chované v klietke, akváriu či teráriu nie sú problém.

VÝHODY:

Vzhľadom na príjemnú a tichú lokalitu, ktorá je od centra mesta vzdialená pešou chôdzou do 10 min., výbornú občiansku vybavenosť v okolí, ukážkový stav bytu a možnosť nasťahovať sa okamžite, túto nehnuteľnosť do prenájmu rozhodne odporúčam.

Ak vás táto nehnuteľnosť zaujala, viac informácií rada poskytnem pri osobnej obhliadke, neváhajte ma kontaktovať.

"Ihneď voľné krásne bývanie v príjemnej lokalite"
vyhľadávaná lokalita
ihneď voľná
zateplená
izieb
62 m²
osobné
1/4
áno
áno
áno
áno
áno
1980
tehlová

Judita Janíčková

Realitný maklér Levice

0908... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0908 037 834 juditajanickova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Leviciach podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Leviciach, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Leviciach

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Leviciach.

35000
zazmluvnených klientov
5780
recenzií od klientov
68343
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
71833 juditajanickova[at]haloreality.sk 750
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Spokojný kupujúci s krásnym poďakovaním pri preberaní rodinného domu v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.

  • Super spokojnosť veľká.
  • Spokojná klientka pri odovzdávaní nehnuteľnosti v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.

  • Spokojní kupujúci pri preberaní rodinného domu v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.

  • Veľmi profesionalne jednanie s klientom, usmievavá a ochotná pomôcť. Určite odporúčam pre predaj Vašej nehnuteľnosti.Vrecníkova Zuzana
  • Pani Janíčková je úžasná profesionálka, ústretová, nápomocná a vždy usmiata. Ďakujeme za pomoc.M. Lukáčová
  • Ďakujeme pani maklérke Janíčkovej. Veľmi ústretová, milá, ochotná. Venovala nám ozaj veľa času. Júlia
  • Úžasný prístup, všetko vysvetlí, radosť spolupracovať. K.F.
  • S pani Janíčkovou som bol nesmierne spokojný. Zveril som jej do prenájmu svoj byt a musím povedať, že jej prístup bol vynikajúci. Na rozdiel od iných realitných agentúr, s ktorými som mal predtým skúsenosti a kde som čakal týždne bez akýchkoľvek informácií, pani Janíčková mi našla nájomcu doslova za jeden deň! Jej profesionalita a efektivita sú naozaj obdivuhodné. Som veľmi rád, že som sa rozhodol práve pre ňu a jej služby vrelo odporúčam každému, kto hľadá spoľahlivého a promptného realitného agenta. Ďakujem!Gianmarco Vespia
  • Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdaní rodinného domu v okrese Žarnovica, na fotke s realitnou maklérkou Juditou Janíčkovou.

  • Touto cestou by som sa chcela poďakovať p.realitnej maklerke za velku ustretovost...profesionalitu... Vidno, ze svoju pracu robi srdcom. Mozem len odporucit.Dakujem, Helena S.
  • Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní bytu v okrese Levice, na fotke s manažérkou pobočky Juditou Janíčkovou.

REALITNÝ MAKLÉR Levice
35000
zazmluvnených klientov
5780
recenzií od klientov
68343
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia