Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, rodinný dom Kriváň - ZNÍŽENÁ CENA

Znížená cena TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
CENA NA ZAVOLANIE

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom s krásnou spred záhradkou a peknou veľkou záhradou vo vyhľadávanej lokalite v obci Kriváň. Bol postavený pred päťdesiatimi rokmi z pálenej tehly. Je udržiavaný, prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Plastové okná v celom dome, nové plynové kúrenie.
Spodné podlažie tvorí veranda so vstupom do domu, dve izby, kúpeľňa s WC v pôvodnom stave a kotolňa. V jednej izbe je pripravená voda, kde bola plánovaná kuchyňa. Na poschodí je slnečná, presvetlená chodba s výhľadom na záhradu, zrekonštruovaná kúpeľňa s WC, menšia izba, zrekonštruovaná kuchyňa, spálňa a obývačka s balkónom.
Kúrenie je elektrické, plynové a aj kúrenie na pevné palivo. Voda je napojená na rezervoár, no je zrealizovaná príprava na pripojenie na obecnú vodu v celej ulici. Odpad je obecný.
K domu prislúcha aj murovaná garáž. Vedľa garáže je možnosť prístavby krásneho altánku na pred pripravenej betónovej rovinke. Záhrada je slnečná s ovocnými stromami ako je čerešňa, slivka, jablká či kre ako červené ríbezle, maliny a baza. Je mierne svahovitá no ponúka množstvo miesta pre hranie detí, alebo množstvo inšpirácií na okrasné zákutia či oddych, alebo záhradkárčenie.
Dom je skvelou investičnou príležitosťou ako na bývanie, tak aj na podnikanie.
Dohoda na cene možná

ihneď voľná
bezproblémové parkovanie
izieb
trieda
333 m²
1246 m²
áno
áno
pozemok
klasický
2

Miroslava Lepiešová

Realitný maklér Zvolen

0950... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0950 269 550 miroslavalepiesova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke s celkovou RPMN 1%.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
3620
recenzií od klientov
55702
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
58556 miroslavalepiesova[at]haloreality.sk 142000

Aktuálne 3620 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3620 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu a najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám otázku alebo si pozrite našu celú realitná poradňu.

25000
klientov so zmluvou
3620
recenzií od klientov
55702
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia