Predaj, rodinný dom Kraľovany - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Kraľovany
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Kraľovany - okres Dolný Kubín, nachádzajúca sa na sútoku Oravy a Váhu, postavený na rovinatom pozemku s rozlohou 953 m². Dvojpodlažný, podpivničený rodinný dom je v pôvodnom stave, čo umožňuje novému majiteľovi možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Prvé podlažie pozostáva zo vstupnej chodby, dve kuchyne, dve špajze, kúpeľne, wc a troch obytných miestností. Druhé podlažie pozostáva z troch obytných miestností, dvoch podkrovných miestností. Obec Kraľovany sú mimoriadnym dopravným uzlom pre železničnú aj cestnú dopravu. V blízkosti sa nachádza veľa turistických príležitostí - Šútovský vodopád, Ski centrum Lučivná, lyžiarske stredisko Vyšné Krátke - Ľubochňa, Jánošíkove diery - Terchová a mnoho ďalších, s dostupnosťou do 20 km. Vzhľadom na polohu, v ktorej sa rodinný dom nachádza, je možné využiť ho ako penzión.

Bohuslava Záborská

0905... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT bohuslavazaborska[at]haloreality.sk 0905 237 201

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

46874 bohuslavazaborska[at]haloreality.sk 52000
52 000 €
DK-46874VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
100 m²
150 m²
953 m²
pôvodný
len v hotovosti
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Super, milá a ochotná 1*.

Ďakujem za profesionálny prístup, bola som veľmi spokojná po všetkých stránkach, samozrejme odporúčam všetkým mojim známym...

Veľmi dobrá spolupráca, veľká ochota.

Empatická, ústretová, ochotná pomôcť, poradiť - úplná spokojnosť.

Pani maklérka bola veľmi príjemná, ustretová a dochvílna, venovala sa nám tak, ako bolo treba

Chceme sa poďakovať pani Záborskej, ktorá nám sprostredkovala predaj domu v Zemianskych Kostoľanoch. Práca pani Záborskej je vysoko profesionálna...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU