EXKLUZÍVNE V HALO REALITY ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kazimír vzdialenej 20 km od Trebišova a 40 km od Košíc. Nehnuteľnosť je situovaná v strede obce s prístupom z obecnej komunikácie.
Zastavaná plocha domu je 190 m² a celková výmera pozemku 1705 m².
DISPOZÍCIA:
dom pozostáva z 1 nadzemného podlažia a má nasledovné dispozičné riešenie:
vstupná miestnosť, chodba, 4x izba, kúpeľňa a komora
STAV NEHNUTEĽNOSTI:
Nehnuteľnosť v pôvodnom stave je orientovaná v smere V/Z. Dom má jeden vstup s hliníkovými dverami, okná sú drevené. Je napojený na elektrinu, plyn, ktoré sú t.č. odhlásené. Nehnuteľnosť disponuje vlastnou studňou. Strecha je eternitová. Podlahy v dome sú drevené/keramická dlažba. Vykurovanie je zabezpečené plynovým gamatkami. Ohrev teplej úžitkovej vody zabezpečuje elektrický bojler. Nehnuteľnosť je čiastočne podpivničená a nachádza sa nad ňou povala. V zadnej časti je k domu pristavaná letná kuchyňa, garáž a hospodárska miestnosť. Na pozemku sú záhradnej časti vysadené ovocné stromy.
VÝHODY:
- Priestranný obytný priestor
- Dobrá dostupnosť do okresného mesta Trebišov cca 20 minút
- Možnosť realizovať rekonštrukciu podľa predstáv nových majiteľov
- pozemok so šírkou 22 m
MESAČNÉ NÁKLADY:
Cca 170,- €
LOKALITA:
Nehnuteľnosť sa nachádza v príjemnej časti obce, s veľmi dobrým cestným spojením do Trebišova a Košíc . V obci je dobrá občianska vybavenosť. V blízkosti obce je možnosť realizácie rôznych voľnočasových aktivít: turistika, cykloturistika, kúpanie, rybolov a pod.
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti
Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena.
V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.
Obhliadka a aktuálny stav
Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Trebišove podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.
HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Trebišove, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.
Práva k inzerovanej nehnuteľnosti
Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.
Aby naši makléri predávali aj v Trebišove
Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Trebišove.
72988
miloskubica[at]haloreality.sk
74990