Starší rodinný dom vhodný ako na chalupu tak aj na trvalé bývanie

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Hybe, Hlavná - IBA U NÁS

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom s hospodárskou budovou a garážou v podtatranskej obci Hybe. Dom sa nachádza na začiatku obce smerom od Liptovského Hrádku na ulici Hlavná a leží na pozemku o rozlohe 398 m². Je vhodný na rekreačné využitie ako chalupa alebo trvalé bývanie.


DISPOZÍCIA DOMU:
Dom je jednopodlažný, čiastočne podpivničený so zastavanou plochou 117 m². Po vstupe nájdeme schody vedúce po pravej strane do pivnice a po ľavej strane do obytnej časti. V obytnej častisa nachádza centrálna chodba spájajúca všetky miestnosti. Zľava sa nachádzajú dve obytné izby a špajza, takmer oproti vchodu sa nachádzajú vedľa seba kúpeľňa, toaleta a kuchyňa a po pravej strane sa navhádza posledná izba.


STAV DOMU:
Predná časť domu bola postavená v roku 1939 a ostatné častiv roku 1968. Na dome boli vymenené podlahy a plastové okná (1995), menená bola sanita v kúpeľni a na toalete. Dom je zo zadej časti zateplený polustyrénom o hrúbke 10 cm. Strecha je sedlová s pálenou škridlou. V Pivnici sa nachádza liatinový kotol na tuhé palivo a doplnkové elektricke kúrenie napojené na centrálne vykurovanie. Zaujímavosťou je, že na toto kúrenie je napojená aj hospodárska budova s garážou, v ktorej sa nachádza ďalší kotol na peletky. Oba objekty majú tea prepojené kúrenie a vedia sa vykurovať samostatne alebo spoločne.

HOSPODÁRSKA BUDOVA:
Budova bola prerobená na halu so sociálnym zázemím - toaleta, sprcha, garážou a ďalšími miestnosťami - kanceláriou a skladom. Keď že je budova vykurovaná a napojená na elektrinu, v súčasnosti ju majiteľ využíval napr. na rodinné oslavy.

OKOLIE:
Obec Hybe má úplnú občiansku vybavenosť a výbornú polohu v rámci dostupnosti do blízkeho mesta Liptovský Hrádok alebo na diaľnicu D1 a tým do okresných miest Liptovský Mikuláš a Poprad.

Liptov je vyhľadávaná turistická a rekreačná oblasť medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami a je známa množstvom príležitostí na športové, kultúrne a zážitkové vyžitie počas celoročnej sezóny. K najznámejším možnostiam na rekreáciu nachádzajucich sa v okolí patrí Demänovská dolina so svojím lyžiarskym strediskom Jasná, Aquapark Tatralandia a detský zábavný park Fantázia v Liptovskom Mikuláši, AquaCity v Poprade, obec Východná s jedným s najznámejších folklórnych festivalov u nás, Štrbské pleso vo Vysokých Tatrách a mnoho ďalšieho.

"Starší rodinný dom vhodný ako na chalupu tak aj na trvalé bývanie"
izieb
228 m²
190 m²
85 m²
398 m²
13x30
áno
áno
tehlová
pozemok
klasický

Mgr. Marián Hlavna

Realitný maklér Liptovský Mikuláš

0944... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0944 515 056 marianhlavna[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
4327
recenzií od klientov
60298
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
62115 marianhlavna[at]haloreality.sk 148900
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • I would like to think Marian for the fast and efficient service when buying my House. He always answered my phone calls or returned the call quickly. Everything was completed very quickly and nothing was too much trouble for him. He can speak very good English and he even helped me with the utility company’s. I would definitely recommend Halo reality. Rád by som poďakoval Mariánovi za rýchly a pohotový servis pri kúpe môjho domu. Vždy mi promtne zdvíhal telefón alebo sa hneď ozval naspäť. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a hladko, vždy bol nápomocný a nič preňho nebol problém. Hovorí veľmi dobre anglicky a dokonca mi pomohol s prepisom energií a pri komunikácii s úradmi. Určite doporučujem HALO reality. John Finney
 • Veľmi ústretový s príjemným vystupovaním, bola som veľmi spokojná! Eva Scholtzová
 • Veľmi dobrá komunikácia, ochota, rady a pod…už som veľa nehnuteľnosti riešil v priebehu pár rokov a môžem povedať, že s takým profesionálnym prístupom som sa ešte nestretol, nech mu to aj Vám vydrží. S pozdravom, Michal Uhrin
 • Spokojní kupujúci/predávajúci pri preberaní bytu v Liptovskom Hrádku, s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

 • Veľmi spokojná, pán maklér bol milý, ochotný...
 • Velmi ustretovy, profesionalny. Komunikacia bez problemov. Pan Hlavna bol k dispozicii a reagoval na vsetky nase otazky kedykolvek. Budeme odporucat. Dakujeme pekne, Fronkovci
 • Maximálne spokojný s prístupom a všetkého okolo toho.
 • Boli sme veľmi spokojní. Makléra odporúčame. Všetko prebehlo v kľude a pohode.
 • Ďakujeme pánovi Mariánovi Hlavnovi za odbornú pomoc počas predaja našej nehnuteľnosti. Oceňujeme jeho profesionalitu a trpezlivosť počas dlhodobej ponuky domu, ústretovosť a korektnú komunikáciu. N.K.
 • Výborný prístup, Daniel Karas
 • Sikovny a snazivy, spokojna. E.I.
 • Veľmi šikovný pán, príjemné vystupovanie, máme s ním už pozitívne skúsenosti z minulého kupovania bytu. A. Š.
PROFIL MAKLÉRA Mgr. Marián Hlavna
25000
klientov so zmluvou
4327
recenzií od klientov
60298
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia