Hotel čakajúci na nového majiteľa, ktorý mu vdýchne novú dušu

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, hotel Hybe - EXKLUZÍVNE HALO REALITY + VIDEOOBHLIADKA

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
CENA NA ZAVOLANIE
MOŽNÝ ODPOČET DPH

Ponúkame na predaj investičný objekt - bývalý hotel Hybe s pozemkom o celkovej výmere 43388 m², ktorý sa nachádza v blízkosti podtatranskej obce Hybe, v objatí krásnej liptovskej prírody.


POPIS NEHNUTEĽNOSTI:
Pôvodný hotel bol spustený do prevádzky koncom 60-tych rokov a najväčšiu slávu zažil v rokoch sedemdesiatych a osemdesiatych. Od roku 2010 sa nevyužíva ako ubytovacie zariadenie a je vhodný na celkovú rekonštrukciu alebo prestavbu, napríklad na moderné apartmány alebo zariadenie pre školy v prírode

Hotel pozostáva z dvoch budov - Hlavná polyfunkčná budova (zastavaná plocha 858 m²) a budova na ubytovanie (zastavaná plocha 810 m²).

V hlavnej budove nájdeme recepciu, kuchyňu, reštauráciu, bar, jedáleň a terasy. V suteréne sa nachádza kotolňa a ďalšie priestory využiteľné ako sklady a zázemie pre personál.

Ubytovacia časť je dvojposchodová a pozostáva z viac ako 40 samostatných ubytovacích jednotiek s vlastným sociálnym zázemím a balkónom. Na prízemí sa nachádzajú garáže, ktoré sa dajú pri rekonštrukcii takisto prestavať napríklad na prízemné apartmány s terasou.

Hotel leží na pozemku o celkovej výmere 43388 m² a tento sa dá získať spolu s hotelom vcelku alebo sa dá rozdeliť na budovy hotelu s pozemkom 16961 m² a samostatný pozemok o výmere 26860 m². Na tomto druhom pozemku sa nachádza poschodový rodinný dom, zastavaná plocha 104 m², ktorý slúžil ako zázemie pre personál a v súčasnosti je prerobený na chatu s ubytovacou kapacitou 16 lôžok.


************ CELÝ POZEMOK O VÝMERE 43860 m² JE VEDENÝ AKO STAVEBNÝ *************


Pozemok je vhodný na zastavanie IBV alebo výstavbu rekreačných nehnuteľností, poprípade športovísk, wellness a ďalších objektov, ktoré by dotvárali a dopĺňali budúci investičný zámer.


POPIS LOKALITY:
Hotel leží v tichej lokalite obklopený krásnou liptovskou prírodou s veľmi dobrou dostupnosťou do blízkych miest Liptovský Hrádok a Liptovský Mikuláš smerom na západ a do obcí Hybe a Východná smerom na východ. Nad obcou Hybe je napojenie na diaľnicu D1 v smere do Popradu a Vysokých Tatier.

Liptov je vyhľadávaná turistická a rekreačná oblasť medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami a je známa množstvom príležitostí na športové, kultúrne a zážitkové vyžitie počas celoročnej sezóny. K najznámejším možnostiam na rekreáciu nachádzajucich sa v okolí patrí Demänovská dolina so svojím lyžiarskym strediskom Jasná, Aquapark Tatralandia a detský zábavný park Fantázia v Liptovskom Mikuláši, AquaCity v Poprade, obec Východná s jedným s najznámejších folklórnych festivalov u nás, Štrbské pleso vo Vysokých Tatrách a mnoho ďalšieho.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
INFORMÁCIE V KOCKE:
Investićná nehnuteľnosť vhodná na vybudovanie hotela, apartmánov, IBV
Budovy: Hlavná budova s recepciou 858 m², ubytovacia časť 810 m²
Počet obytných jednotiek: nad 40
Celková úžitková plocha: cca 4600m²
Pozemok: 16961 m² + 26860 m² celkom: 43388 m² ***** STAVEBNÉHO POZEMKU *****
Trafostanica na pozemku: áno
Vlastný zdroj vody: áno
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Hotel čakajúci na nového majiteľa, ktorý mu vdýchne novú dušu"
elektrina, voda
elektrina na pozemku
voda na pozemku
odpočet
trieda
1668 m²
4600 m²
43821 m²
1965
3

Mgr. Marián Hlavna

Realitný maklér Liptovský Mikuláš

0944... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0944 515 056 marianhlavna[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
4327
recenzií od klientov
60300
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
59810 marianhlavna[at]haloreality.sk 1100000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • S p. Mariánom Hlavnom sme boli veľmi spokojní pri predaji bytu. Profesionálny prístup a predaj prebehol dobre a rýchlo, so všetkým ochotne poradil a vybavil čo bolo potreba. Ostatným klientom pana Hlavnu doporučujeme. Diana Poláková
 • Velmi ustretovy, profesionalny. Komunikacia bez problemov. Pan Hlavna bol k dispozicii a reagoval na vsetky nase otazky kedykolvek. Budeme odporucat. Dakujeme pekne, Fronkovci
 • Maximálne spokojný s prístupom a všetkého okolo toho.
 • Dobrá práca zo strany makléra. Igor
 • Spokojní kupujúci/predávajúci pri preberaní bytu v Liptovskom Hrádku, s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

 • Spokojná predávajúca a nový majiteľ bytu v Liptovskom Hrádku, s manažérom pobočky Mgr. Mariánom Hlavnom.

 • Maximálna spokojnosť!!! Profesionál, asertívny, právne veľmi znalý a zdatný. Bonus sympatický a vždy promptne reagoval na telefonáty, sms správy a e-maily. Toto by mal realitný maklér na TOP úrovni všetko mať. Pán Mgr. Hlavna to má. Za zmienku stojí aj jeho tím: obrovská pochvala! Jaroslav
 • Veľmi šikovný pán, príjemné vystupovanie, máme s ním už pozitívne skúsenosti z minulého kupovania bytu. A. Š.
 • Sme spokojní, p. Hlavna nám vysvetlil všetky možnosti, ale aj povinnosti pri kúpe domu, nemá problém prispôsobiť sa nám časovo, môžme sa naňho telefonicky kedykoľvek v prípade otázok alebo nejakých nejasností obrátiť, osobné stretnutia ohľadom zmluvy prebehli vo veľmi krátkom čase-čo je pre nás dôležité. Veľmi jasne a zrozumiteľne (tiež trpezlivo) odpovedal na naše otázky. Za mňa super- takto si predstavujem prácu makléra. Z.I.
 • Boli sme veľmi spokojní, aj keď sa v začiatkoch dom nepredával, potom všetko dopadlo k našej spokojnosti. Ďakujeme mu veľmi pekne, Mišovičová
 • Výborný prístup, Daniel Karas
 • Ďakujeme pánovi Mariánovi Hlavnovi za odbornú pomoc počas predaja našej nehnuteľnosti. Oceňujeme jeho profesionalitu a trpezlivosť počas dlhodobej ponuky domu, ústretovosť a korektnú komunikáciu. N.K.
PROFIL MAKLÉRA Mgr. Marián Hlavna
25000
klientov so zmluvou
4327
recenzií od klientov
60300
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia