Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

REZERVOVANÉ - Predaj, rodinný dom Gelnica - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Znížená cena TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
92 700 €

Exkluzívne Vám ponúkame s výraznou zľavou pri kúpe v termíne do 30.08.2023 na predaj rodinný dom v okresnom meste Gelnica, v tichej lokalite v OV, vhodný na celoročné bývanie, orientovaný na V/J/Z.

DISPOZÍCIA PRIESTORU: Rodinný dom pozostáva z vyvýšeného nadzemného podlažia, na ktorom sa nachádza vstupná veranda, predsieň, tri priestranné izby, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou spoločná s WC a technická miestnosť. Kuchyňa a dve izby sú navzájom prechodné, jedna izba, kúpeľňa a technická miestnosť majú samostatné vchody z predsiene. Dom je podpivničený, v pivničných priestoroch sa nachádza garáž pre dve autá a menšia pivnica, v zadnej časti domu sa nachádza dielňa pre domáceho kutila.

STAV NEHNUTEĽNOSTI A POPIS: Dom je po čiastočnej rekonštrukcii:
- zachovalá kuchynská linka,
- vymenené euro- okna,
- v izbách plávajúce podlahy,
- v kúpeľni a v predsieni keramická dlažba,
- pôvodná elektrická inštalácia,
- fasáda pôvodná (brizolit)
- vymenená plechová strešná krytina

OSTATNÉ ÚDAJE K RODINN0MU DOMU: Efektívne kombinované vykurovanie v dome je ústredným kúrením na plyn pomocou kondenzačného kotla s ohrevom vody, v obývacej izbe krbová piecka na tuhé palivo, v dvoch izbách funkčné klasické kachľové piecky, v kuchyni súčasťou kuchynskej linky je plynový sporák. Rodinný dom je v zachovalom stave, stavebný materiál domu kameň, kváder, tehla, krov pôvodný, plechová strešná krytina vymenená. Dom je napojený na mestsky vodovod, odpad riešený kanalizáciou. Rodinný dom je postavený vo svahu, pozemok okolo domu je upravený, rovinatý. K domu prislúcha oplotená svahovitá - kaskádovito riešená záhrada, kvetinová skalka, dva skleníky na pestovanie zeleniny s podávacím čerpadlom a zásobníkom vody na zavlažovanie, ovocné stromy, kríky - ríbezle, černice, maliny, na grilovanie záhradný krb s prístreškom. Doterajšie náklady na bývanie predstavujú sumu cca 100,- eur/mesiac. Rodinný dom nevlastní energetický certifikát, predáva sa komplet so zariadením, resp. podľa požiadaviek záujemcu. Kúpou je voľný ihneď.

Neváhajte ma kontaktovať, rád Vám poskytnem ďalšie doplňujúce informácie, zároveň naplánujeme spoločnú obhliadku.

Okresné mesto Gelnica ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu nákupné stredisko TESCO, FRESH. Okolitá príroda ponúka širokú škálu využitia, možnosti na relax, turistiku, hubárčenie a pod.

izieb
163 m²
203 m²
80 m²
521 m²
10x52
áno
áno
kameň
pozemok
klasický
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Gelnici podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Gelnici, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Gelnici

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Gelnici.

25000
klientov so zmluvou
4434
recenzií od klientov
60908
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
62074 stefanjurcisin[at]haloreality.sk 92700
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Vyslovujem vysokú spokojnosť s prácou makléra. Spolupráca prebehla korektne, načas a bez prekážok. Prajem Vám veľa ďalších úspechov a spokojných klientov. V.B.
 • Ďakujeme vám veľmi pekne za vašu ústretovosť a spoluprácu, komunikáciu a realizáciu kúpy pozemku. Vrelo odporúčame ďalej :-) Eva a Tomáš Jochmanovci
 • Dobrý večer, chcela by som touto cestou poďakovať p. Jurčišinovi pri kúpi domčeka za profesionalitu, ústretovosť, časovú flexibilitu a dostupnosť. Spolupráca s ním bola výborná a taktiež s jeho pani manželkou. Pána Jurčišina môžem len odporučiť ďalším klientom. Ďakujem a prajem pekný večer. S pozdravom Ivana Kráľová
 • S pracou makléra som spokojný. M.T.
 • Pozdravujeme. Nakoľko sa už asi z dôvodu predaja domu nestretneme, len ak príležitostne, dovoľte nám vysloviť Vám veľkú vďaku. Ďakujeme za Váš profesionálny prístup, aký sme predtým v nijakej inej realitnej kancelárii nevideli. Za vedomosti, prehľad, trpezlivosť a spôsob jednania nielen s nami ale aj s potencionálnymi klientmi. Sme Vám vďační, že celé naše spoločné úsilie došlo do zdarného konca. A to iba Vašou zásluhou. Ešte raz veľká vďaka. Števo a Marta Č.
 • S prácou p. Jurčišina sme veľmi spokojní. Má pokojný a vyrovnaný spôsob konania a všetko má dobre premyslené. V kontaktoch je ľudský, prirodzený a ohľaduplný. Jana a František Bekešovci
 • S prácou makléra pána Jurcisina som nadmieru spokojná, je to maklér na ktorého sa dá spoľahnúť, vďaka. Magdaléna Bednarova
 • Vážená realitná kancelária Haloreality. Touto cestou, by sme sa chceli poďakovať pánovi Štefanovi Jurčišinovi za profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti v Spišských Vlachoch. Kladne hodnotíme jeho príjemné vystupovanie, spoľahlivosť počas celej spolupráce a výbornú komunikáciu s nami. Zabezpečil spokojnosť na strane našej ale určite aj na strane kupujúceho. Bol vždy veľmi ústretový a pohotový k naším požiadavkám. Veľká vďaka pánovi Jurčišinovi za vypracovanie zmlúv, vybavenie katastra a všetkých administratívnych záležitostí. Prajeme Vám veľa spokojných klientov na strane predávajúcich a kupujúcich. Ďakujeme za všetko. Patrik a Nora K.
 • Dobrý deň prajeme,radi sa chceme touto cestou poďakovať manželom Jurčišinovým za ich precízne odvedenú prácu,opakovane nám poskytli svoje služby pri kúpe i predaji našej nehnuteľnosti v oboch prípadoch vyjadrujeme 100% spokojnosť. Ešte raz ďakujeme a vrelo odporúčame ich služby ďalším klientom.
 • My sme boli veľmi spokojní s pánom maklérom Štefanom Jurčišinom bol veľmi príjemný mal pekné vystupovanie asi je to človek, ktorý sa pre túto prácu narodil ďakujem pekne za všetko, dúfam že to dotiahnem do úspešného konca. Jana V.
 • Áno so službám som spokojná snažia sa vyhovieť a vybaviť co najlepšie. Renata M.
 • Prijemné jednanie, rýchlo, vecne. Zatiaľ dobrá spokojnosť, dúfam, že to tak bude pokračovať. R.J.
PROFIL MAKLÉRA Štefan Jurčišin
25000
klientov so zmluvou
4434
recenzií od klientov
60908
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia