Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, rodinný dom Dunajská Streda, širšie centrum

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
275 000 €

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom priamo v okresnom meste Dunajská Streda, širšie centrum. Nachádza sa na slnečnom, rovinatom pozemku pravidelného tvaru s celkovou výmerou 837m². Disponuje zastavanou plochou 122m² hlavný dom + 25m² vedľajší dom.

Rodinný dom prešiel v roku 2020 rozsiahlou rekonštrukciou /rozvody vody, elektriny, interiér aj exteriér/. Pod celým domom je pivnica. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, voda, kanalizácia, internet. Kúrenie je plynovým kotlom do radiátorov.

Dispozične pozostáva z 3 izieb, dve z nich sú nepriechodné. Kuchyňa má okrem hlavného vchodu prístup aj zo záhradnej časti nehnuteľnosti cez zastrešenú terasu, ktorou je dom prepojený so záhradnou časťou pozemku. V kúpeľni je osadený sprchovací kút, toaleta. Nechýba praktická špajza.

Okrem hlavného domu sa na pozemku nachádza vedľajší domček s výmerou 25m², ktorý má kuchynku, izbu, kúpeľňu s toaletou. Je možné ho využiť ako samostatné bývanie niektorého člena rodiny, objekt je však vhodný aj na podnikanie.

Parkovanie motorovými vozidlami je možné v garáži pre jedno motorové vozidlo, alebo pod prístreškom.
Záhradná časť pozemku je využívaná na relaxáciu, záhradkárčenie.

Rodinný dom sa nachádza v širšom centre mesta Dunajská Streda. V pešej dostupnosti je škola, škôlka, obchody, lekáreň, úrady, termálne kúpalisko.

Srdečne Vás očakávam na obhliadke.

izieb
122 m²
100 m²
90 m²
837 m²
áno
áno
áno
tehlová
pozemok
klasický

Mgr. Katarína Szabóová

Realitný maklér Dunajská Streda

0948... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0948 623 651 katarinaszaboova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Dunajskej Strede podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Dunajskej Strede, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Dunajskej Strede

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Dunajskej Strede.

35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
66296 katarinaszaboova[at]haloreality.sk 275000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Najlepšia maklerka. Mária Szabó
  • Veľmi milá. Zuzana
  • Maklérka Katarína Szabóová je milá a veľmi ochotná - ďakujeme. R.I.
  • Zlatá, milá, ústretová, snaživa. :) Janka B.
  • Dokonalá spolupráca makléra a predávajúceho. Nemám nič čo by som zle hodnotil. Perfektná spolupráca počas celého procesu a aj po skončení predaja. Martin Štefunko
  • Ďakujem Kataríne za profesionálny prístup, prehľad a ochotu zodpovedať všetky otázky nielen mne ako prenajímateľovi ale aj nájomcom. Jana K.
  • Spokojnosť nad mieru. Pani Szabóova pôsobila veľmi príjemné, pohotovo. Rýchlo vybavila všetko na čom sme sa dohodli. Nieje nič čo by som jej mohla vytknúť. Takže sama chvála, Špergerova Daniela
  • Maximálna spokojnosť, rýchlosť, profesionálny prístup. Peter Razgyel
  • Pri predaji nášho domu s pani Szabóovou sme nadmieru spkojní. Je veľmi milá šikovná. Profesionálne a rada robí svoju prácu. Len môžem doporučiť, zaslúži desať *. Ďakujeme Vám, Zuzana a Oskar
REALITNÝ MAKLÉR Dunajská Streda
35000
zazmluvnených klientov
4791
recenzií od klientov
62915
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia