Predaj, orná pôda 3380 m² Čechy - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

orná pôda - predaj Čechy
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj priestranný, rovinatý, miestami mierne svahovitý lukratívny pozemok vo vyhľadávanej lokalite v extraviláne obce Čechy.

Pozemok s rozlohou 3380 m² je situovaný v blízkosti vyhľadávaného lyžiarskeho svahu s vlekom a vďaka veľkosti ponúka novému majiteľovi rôzne možnosti využitia. K pozemku vedie bezproblémová prístupová cesta.
Možnosť využitia aj na komerčné účely.

Na pozemku nie je plánovaná žiadna výstavba, preto je vhodné tento pozemok využiť na umiestnenie mobilného návesu. K pozemku momentálne nevedú žiadne IS.

Pri serióznom jednaní ešte mierna dohoda na cene možná.

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí.


Mgr. Jana Sláviková

0908... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT janaslavikova[at]haloreality.sk 0908 798 364

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

52574 janaslavikova[at]haloreality.sk 18490
18 490 €
NZ-52574VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
3380 m²
len v hotovosti
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Bola som maximálne spokojná s realitnou maklérkou p.Slávikovou. Patrí jej Veľké ďakujem, pomohla vo všetkom, jej profesionálny a najmä ľudský prístup bol skvelý...

S Jankou sme veľmi spokojní. Ochotne nám vo všetkom poradila a pomohla. Aj keď sme volali viac krát o tú istú vec vždy bola v pohode.

Sympatická, ústretová, flexibilná maklérka, ktorá nenútenou a nenásilnou formou poradí a pomôže. Radi sa na ňu znovu obrátime.

Maximala spokojnosť. Odporúčam pani Slávikovú.

Ďakujeme pani Janke za predaj našej nehnutelnosti. Určite ju odporúčame! Pomohla nám v každej oblasti od predaja nehnuteľnosti až po zrealizovanie úveru pre kupujúceho. Ďakujeme!

Dobrý deň, rada by som sa podelila o skúsenosť v súvislosti so spoluprácou s pani Slávikovou. Pani Janka je časovo flexibilná, ľudská, maximálne ustretova...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia