Možnosť dispozičnej zmeny na dvojizbový byt

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, jednoizbový byt Bratislava Ružinov, Vlčie hrdlo - ZNÍŽENÁ CENA

Znížená cena TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Ponúkame na predaj veľký jednoizbový byt s lodžiou v Bratislave II, m.č. Ružinov (Vlčie hrdlo). (byt 39 m² + lodžia 4,5 m² ). Byt je v pôvodnom stave okrem okien, ktoré boli vymenené za plastové. Bytový dom je pred rekonštrukciou, je naplánovaná kompletná rekonštrukcia bytového domu (výťahy boli menené).

DISPOZÍCIA:
- Priestranný s dobrou dispozíciou s celkovou plochou 39 m² bez plochy lodžie
- veľká lodžia z izby plocha 4,5 m²
- samostatná priestranná izba
- kuchyňa priechodná cez izbu
- samostatná kúpelňa
- samostatná toaleta
- vstupná chodba

STAV NEHNUTEĽNOSTI:
- pôvodný stav, akurát okná boli vymenené za plastové, ideálne na rekonštrukciu.
- vysporiadaný je aj spoluvlastnícky podiel na pozemku.

BYTOVÝ DOM:
Je naplánovaná kompletná rekonštrukcia bytového domu (výťahy boli menené)

VÝHODY:
- v rámci rekonštrukcie možnosť dispozičnej zmeny na dvojizbový byt (viď 3D pôdorys v galérii)
- bezproblémové parkovanie pred domom
- v okolí domu je veľa zelene s možnosťou oploteného parku pre deti

MESAČNÉ NÁKLADY:
- nízke mesačné náklady na bývanie vo výške 150 €

LOKALITA:
Vlčie hrdlo patrí pod mestskú časť Ružinov, nachádza sa v blízkosti metských častí : Podunajské Biskupice a Vrakuňa. Výhodou je aj blízkosť centra vzdialeného cca 10 min dopravou. Dobrá občianska vybavenosť, len na skok potraviny, poliklinika, pošta, kaviareň

NÁZOR MAKLÉRA:
Byt má potenciál vrámci rekonštrukcie na zmenu dispozície dvojizbového bytu. (viď 3D pôdorys v galérii)

"Možnosť dispozičnej zmeny na dvojizbový byt"
ihneď voľná
bezproblémové parkovanie
izieb
39 m²
osobné
6/11
západ
áno
áno
áno

Dušan Požgay

Realitný maklér Bratislava

0902... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0902 341 366 dusanpozgay[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
4327
recenzií od klientov
60298
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
63321 dusanpozgay[at]haloreality.sk 95000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Ďakujem veľmi pekne, musím uznať, že málo kedy pochválim realitného makléra, ale Vás musím. Eva V.
 • Pán Požgay je úžasný profesionál. Výborné jednanie, profesionalita, absolútne proklientský prístup. Určite ho oslovím aj neskôr. A aby som nezabudla, tie jeho vizualizácie sú neuveriteľné. Ďakujem! Lenka B.
 • Spokojní klienti pri odovzdávaní jednoizbového bytu v okrese Pezinok, na fotke s realitným maklérom Dušanom Požgayom z Bratislavy.

 • S maklerom som bola nadmieru spokojna. Velmi ustretovy a starostlivy. Mysli na kazdy detail. Vrelo odporucam. J.K.
 • Pan Pozgay je velmi ludsky a super predajca. Kupovali sme cez jeho sprostredkovanie 2 nehnutelnosti co svedci o spokojnosti s jeho pristupom a jeho osobnostou. Budem ho urcite odporucat. A.CH.
 • S rýchlym a bezproblémovým priebehom kúpy bytu som bola veľmi spokojná.
 • Fantastická vizualizácia, ste umelec... Juraj H.
 • I was very happy to work with Dusan. He is a very helpful and kind person, I felt that I could completely trust him. He was paying a lot of attention and was trying to find solutions for everything :) Thank you!Gina
 • Odovzdávanie daru - umeleckých obrazov, spokojným klientom rodinného domu, na fotke s realitným maklérom Dušanom Požgayom z Bratislavy. Autorom diel je renomovaný výtvarník Róbert (Viktor) Němeček, akad. arch..

 • Profesionalne a hlavne ludske jednanie. Maximalna spokojnost. Pán maklér si počínal vysoko profesionálne a zvládol to, čo pred ním nezvládli iní. Peter G.
 • Bol to od neho dobrý bezproblémový kontakt a bol nápomocný. Hovorím hlavne anglicky a on sa mi snažil pomôcť s angličtinou a tiež prehliadkou nehnuteľnosti. Jeho vystupovanie bolo skutočne profesionálne a dobre vystihovalo ponuku. Komunikáciu cez internet reaguje veľmi rýchlo.H.N.
 • Prvý dojem bol veľmi kladný.... jednanie super, nie je čo dodať! :-)
PROFIL MAKLÉRA Dušan Požgay
25000
klientov so zmluvou
4327
recenzií od klientov
60298
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia