Predaj, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Kopčianska - IBA U NÁS - ZNÍŽENÁ CENA

trojizbový byt - predaj BA - Petržalka
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj trojizbový byt bez balkóna nachádzajúci sa na prvom poschodí z dvanástich v bratislavskej mestskej časti Petržalka, Kopčianska ulica.
Byt, s výmerou 59 m², je orientovaný na S -V a pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s toaletou, priestrannej kuchyne, obývačky a dvoch samostatných izieb.
V byte boli vymenené plastové okná, nová elektroinštalácia, rozvody vody, dlažba a nová kuchynská linka.
Bytový dom má naplánovanú rekonštrukciu spoločných priestorov, maľovanie schodísk, výmenu výťahov a zateplenie obvodového plášťa.
Parkovanie je bezproblémové, v blízkosti sa nachádza park a detské ihrisko. Lokalita ponúka dobrú občiansku vybavenosť: obchody, zastávka MHD, nákupné centrum Danubia a železničná stanica.
Byt je bez tiarch a kúpou voľný.
Predajná cena je konečná, zahŕňa kompletné služby realitnej kancelárie HALO REALITY spojené s bezpečným prevodom nehnuteľnosti.
Maklér odporúča obhliadku.

Michal Jediný

I speak English

0919... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT michaljediny[at]haloreality.sk 0919 225 556

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

50888 michaljediny[at]haloreality.sk 103990
O obci Nové Mesto nad Váhom:

49 600

103 990 €
BA-50888VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
3
G
59 m²
osobné
čiastočná rekonštrukcia
v hotovosti alebo hypotékou
1/12
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Absolútna jednotka. Vrelo odporúčam.

Chcela by som vyjadriť obrovskú spokojnosť s prácou pána Jediného. Počas našej spolupráce som sa stretla najmä s jeho ochotou a profesionalitou. Oceňujem...

Bol som veľmi spokojný celkovo so službami makléra, všetko sme vybavili rýchlo ak sa vyskytol nejaký "problém" okamžite sa vyriešil, komunikácia bola okamžitá, celkovo spokojnosť niet čo dodať...

Veľmi príjemný prístup a mnoho skúseností v oblasti predaja/kúpy tešíme sa zo spolupráce. Nieje nad to zveriť sa do spoľahlivých rúk zodpovedného človeka!

Ďakujeme pánovi Michalovi Jedinému za cenné rady, ktorými pomohol uviesť našu nehnuteľnosť do ponuky. Oceňujeme jeho prirodzené a zdvorilé...

Velmi prijemna spolupraca na profesionalnej urovni, jasna komunikacia. Pan Jediny sa v kazdom ohlade vyzna v tom, co robi. Mozem len odporucat.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU