Predaj, rodinný dom Bratislava Lamač - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj BA - Lamač
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj štýlový dvojpodlažný rodinný dom v Bratislave v mestskej časti Lamač, o výmere úžitkovej plochy 209 m² .Rodinný dom s pôdorysom v tvare písmena U má rovnú strechu, je orientovaný na východ a západ s nádvorím pri vstupe (západ) a záhradou s terasou v zadnej časti domu (východ). Celková výmera pozemku je 298m², pričom je možnosť odkúpenia samostatného pozemku, ktorý leží za záhradou.

Dispozícia domu v spodnej časti: dvor 36,80m², vstupná chodba so schodiskom 7,44m², garáž 14,80m², prechodná hala 11,77m², kuchyňa 11,25m², obytná izba 8,72m², obytná izba 19,94m², obytná izba 12,12m², kúpeľňa 4,34m².
Druhé poschodie: hala so schodiskom 9,45m², predsieň 4,24m², kúpeľňa 12,79m², kuchyňa 12,65m², obytná izba 14,57m², obytná izba 40,03m², obytná izba 24,88m².

Základ a časť domu je postavená z tehly a kameňa v 80. rokoch minulého storočia, pričom rekonštrukcia s výstavbou druhého podlažia prebehla v posledných rokoch s kolaudáciou v roku 2018. Použité stavebné materiály sú kvádre itong s 10cm vrstvou tepelnej izolácie. Strecha je plechová s 30 cm vrstvou tepelnej izolácie. Použité materiály, orientácia a dispozícia zaručujú veľmi príjemné teploty počas všetkých ročných období.
Dom je zabezpečený alarmom.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Obchody, lekáreň, pošta, škôlka, škola, mhd.... Taktiež je to veľmi príjemné miesto pre oddych a rekreáciu, čo zabezpečuje množstvo zelene, ihriská, atď. Príďte osobne vyskúšať atmosféru tohoto miesta, určite Vás očarí.

Srdečne Vás pozývam na obhliadku.

Ing. Katarína Paršová

0905... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT katarinaparsova[at]haloreality.sk 0905 784 757

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

46109 katarinaparsova[at]haloreality.sk 335000
335 000 €
BA-46109VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
A
200 m²
209 m²
133 m²
298 m²
po kompletnej rekonštrukcii
v hotovosti alebo hypotékou
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Pani Katarinu odporúčam každému kto sa rozhodne predať nehnuteľnosť. Je ochotná, komunikatívna a pomôže každého previesť všetkým čo s predajom súvisí. Spolupráca s ňou bola super.

Maximalna spokojnost - vyborna komunikacia, ochota a rychle jednanie..👍😊

Pani Paršová trpezlivo odpovedala na naše otázky, ponúkla riešenia je mila a profesionálna.

Ďakujem Katke za predaj môjho bytu, velmi dobre sa mi s ňou spolupracovalo, som maximálne spokojná a rada ju odporučím ďalej. Lusy

Realitná maklérka pani KATKA PARŠOVÁ je ten najlepší výber pri predaji alebo kúpe Vašej nehnuteľnosti v BA. Zaručená 200% spoľahlivosť, ľudskosť, informovanosť, ...

Neskutocna profesionalita, ustretovost, zodpovednost, ochota a ludsky pristup! Toto vsetko sme zazili u p.Parsovej a nebyt jej, neviem, ako by sme cely ten sialeny proces predaja...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia