Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Prenájom, dvojizbový byt Bojnice, Lúčky

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
590 €/mesiac
v cene prenájmu energie

Ponúkame na prenájom dvojizbový tehlový byt v kúpeľnom meste Bojnice o výmere 59m², orientácia severovýchod-juhozápad, 1 poschodie z 3.

DISPOZÍCIA:

vstupná chodba, šatník, kúpelňa, samostatné WC, kuchyňa, obývacia izba s balkónom, spálňa.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

byt je po čiastočnej rekonštrukcii - elektrika, voda, stierky, znížené sadrokartónové stropy s bodovými svetlami, radiátory, plastové okná, plávajúce podlahy a dlažba, murované bytové jadro s vaňou, interiérové dvere a zárubne, bezpečnostné vchodové dvere, kuchynská linka na mieru.

BYTOVÝ DOM:

zateplený a udržiavaný vchod s elektrickým vrátnikom.

VÝHODY:

prenajíma sa kompletne zariadený -ako na fotkách, voľný ihneď.

MESAČNÉ NÁKLADY:

cena za prenájom je 590 eur za mesiac s energiami, TV a internetom pre 2 osoby bez domácich zvierat.
K nájmu sa požaduje aj kaucia v sume jednomesačného nájomného, ktorá sa vracia pri ukončení nájmu v prípade, že budú vysporiadané všetky záväzky a náležitosti, ktoré vyplývajú z nájomnej zmluvy a jednomesačný poplatok pre RK.

LOKALITA:

v blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.
Mesto Bojnice ponúka unikátnu kombináciu histórie, turizmu. Sú vhodné nielen na bývanie, ale aj na podnikanie, najmä v oblasti služieb, gastronómie, wellness a cestovného ruchu.
Počas roka sa v Bojniciach organizuje mnoho kultúrnych podujatí, ako napríklad festival duchov a strašidiel.
Okolie ponúka možnosti pre turistiku, cyklistiku a iné voľnočasové aktivity.
Bojnice sa nachádzajú len pár kilometrov od Prievidze, ktorá je ekonomickým centrom regiónu.
Výborná dopravná dostupnosť zo všetkých smerov Slovenska.


vyhľadávaná lokalita
tichá lokalita
ihneď voľná
zateplená
izieb
59 m²
osobné
1/3
áno
áno
áno
tehlová

Ing. Alexandra Bernátová

Realitný maklér Prievidza

0908... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0908 762 935 alexandrabernatova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Prievidzi podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Prievidzi, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Prievidzi

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Prievidzi.

35000
zazmluvnených klientov
5762
recenzií od klientov
68302
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
71073 alexandrabernatova[at]haloreality.sk 590
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Ďakujem vám p. Bernátová, že ste mi predali byt. Veľmi som spokojný. Profesionálna skvelá práca. Ďalší byt budem predávať jedine iba cez vás.
  • Pani Bernátová je naozaj veľmi zlatá pani, ktorá sa snaží pomôcť ako vie. Komunikuje s klientami či je večer, či ráno alebo víkend. Veľká spokojnosť.
  • Pani Bernatova, ešte raz srdečná vďaka za predaj domu, bol s Vami nadmieru spokojný, ste veľmi milá a príjemná, bola mi česť s Vami spolupracovať. Jedným slovom profesionálka, prajem aj naďalej len všetko najlepšie. Zostavam s pozdravom V.K
  • Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pani Bernátovej, ktorá nám pomohla kúpiť domček podľa našich predstáv. Už je to niečo vyše roka od kúpy domu, ktorý nám prináša radosť a tak som sa rozhodla aj takto verejne poďakovať za 100% prácu, ktorú odviedla k našej maximálnej spokojnosti. Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov :) Monika
  • Dobrý deň, p.Bernátová. Chcem Vám poďakovať za skvelú spoluprácu, ani vo sne ma nenapadlo, že obchod bude ukončený za týždeň. Som veľmi spokojný a máte moje slovo, že ak budem predávať ešte nejaký byt, obrátim sa rovno na Vás. Ešte raz ďakujem.Roman P.
  • Naozaj rýchle seriózne a príjemné vystupovanie + nechýbalo aj dojednanie podmienok s majiteľkou bytu tak, ako som požadoval ja ohľadne termínu mesačných splatnosti nájomného a ďalších záležitosti, v ktorých mi plne vyhoveli... Odporúčam a ďakujem za kvalitu spracovania odražajucej sa na honorári, ktorý si nárokuju... Tomaš F.
  • Ďakujem veľmi pekne Ing. Alexandre Bernátovej za rýchly predaj a skvelý profesionálny prístup.M.K.
  • Som spokojný.Ľ. B.
  • Veľmi pekne Vám ďakujem, nečakala som, že to všetko tak rýchlo a profesionálne prebehne. Pozreli sme si dnešnú prezentáciu a sme veľmi spokojní.Eva G.
  • Veľmi spokojný, milé jednanie a ochota.
  • Ďakujem za veľmi príjemné a ústretové správanie. Ste veľká profesionálka. Oceňujem Váš pokoj a pohodu napriek očividnemu veľkému vyťaženiu. Eva Hvolkova
  • Rýchla, ochotná, všetko vybavila ku spokojnosti a bez komplikácií. Milan Krug
REALITNÝ MAKLÉR Prievidza
35000
zazmluvnených klientov
5762
recenzií od klientov
68302
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia