Predaj, rodinný dom Banská Štiavnica

rodinný dom - predaj Banská Štiavnica
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej časti mesta Banská Štiavnica, doslova v lone prírody. Pozostáva z kuchyne, jednej väčšej, jednej menšej izby, kúpeľne s toaletou, vstupnou chodbou a miestnosťou, ktorú možno využiť ako komoru, prípadne šatník. Na dome boli vymenené plastové okná a vchodové dvere. Z obývacej časti prejdete rovno na útulnú terasu, ktorá je dokonalým miestom na relax. Elektrina, voda: studňa s pitnou vodou, odpad: žumpa. Kúrenie je momentálne lokálne v každej miestnosti. Súčasťou je menšia záhrada (332 m²). Okolie s množstvom lesov je rajom pre hubárov, milovníkov prírody, turistov, cyklistov. Lokalitu ocenia hlavne tí, čo vyhľadávajú pokoj. Zároveň ste však v centre mesta cca 10 minút autom. V našej cene je zahrnutý kompletný realitný a právny servis.

RNDr. Katarína Denková

I speak EnglishIch spreche Deutsch

0918... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT katarinadenkova[at]haloreality.sk 0918 576 645

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

51236 katarinadenkova[at]haloreality.sk 88000
88 000 €
BS-51236VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
117 m²
67 m²
47 m²
449 m²
čiastočná rekonštrukcia
elektrina
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Pani Denkovú som si vybrala na základe priaznivých hodnotení jej klientov. S jej prácou som bola spokojná, bola vždy ochotná, ústretová, pravidelne ma telefonicky informovala. Môžem len doporučiť.

Pani Denkovú vrelo odporúčam,veľmi príjemné, rýchle a profesionálne jednanie. Vo všetkom bola nápomocná, zodpovedala všetky otázky, poradila.

Dobrá komunikácia, ústretovosť.

Maximálna spokojnosť, veľká ústretovosť.

Ďakujeme pani Denkovej za veľmi milý prístup, ústretovosť a rýchle vybavenie...

Absolútna spokojnosť.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU