Prenájom, Banská Bystrica, centrum

objekt - Prenájom Banská Bystrica
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

HALO reality, s.r.o. ponúka na prenájom komerčné administratívne a kancelárske priestory v centre mesta Banská Bystrica. Priestory majú výmeru od 18-44 m², nachádzajú sa v suteréne, prízemí a 1.podlaží v zateplenej komerčnej budove. Slnečné priestory sú vhodné ako sídlo pobočky, menšej firmy, kancelárie, prevádzky služieb, poradne, jazykovej učebne a pod. Vykurovanie ústredné, radiátormi, plávajúce podlahy, plastové okná. Na chodbe sú k dispozícii sociálne zariadenia. Výška nájmu je 8-9 EUR/m²/mesiac bez DPH, poplatok za dodávané služby je cca 3 EUR/m²/mesiac vrátane DPH. Parkovanie možné vo dvore za poplatok 20 EUR/mesiac, prípadne garáži 65 EUR/mesiac.

Ing. HanaDubovská

0903... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT hanadubovska[at]haloreality.sk 0903 503 355

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

25334 hanadubovska[at]haloreality.sk 11
O obci Banská Bystrica:

80080 www.banskabystrica.sk

Banská Bystrica leží na oboch brehoch Hrona na križovatke cesty do Turca a Liptova. Je srdcom stredného Slovenska – leží vo Zvolenskej kotline, v údolí rieky Hron. V súčasnosti je Banská Bystrica s 81 281 obyvateľmi hospodárskym, administratívnym a kultúrnym centrom stredného Slovenska a sídlom Banskobystrického samosprávneho kraja. História mesta Banská Bystrica sa začala písať v 13. storočí.

V Banská Bystrica je sídlom Banskobystrického samosprávneho kraja, krajského úradu a obvodného úradu. V meste nájdete aj viaceré inštitúcie s celoštátnou pôsobnosťou: Ústredné daňové riaditeľstvo SR, Úrad priemyselného vlastníctva SR, riaditeľstvo Lesov SR, expozitúra Najvyššieho kontrolného úradu SR, Biskupský úrad a iné.

Založením Univerzity Mateja Bela 1. júla 1992 sa Banská Bystrica stala jedným z centier vysokoškolského vzdelávania na Slovensku.

V okolí mesta Banská Bystrica si zaslúži pozornosť drevený kostol v obci Hronsek, kaštieľ v Dolnej Mičinej i hrad v Slovenskej Ľupči. Vzácne sakrálne pamiatky v okolí Banskej Bystrice sú v obciach Čerín a Poniky. Banícku minulosť "medenej Bystrice" pripomína horská obec Špania dolina, klenot ľudovej architektúry.

Obnovené historické centrum, nová moderná výstavba a krásna okolitá príroda Banskej Bystrice ponúkajúca široké možnosti pre šport, turistiku a rekreáciu.

11 €/m2/mesiac
BB-25334VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
6
305m²
305m²
osobné
po kompletnej rekonštrukcii
1/1
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Veľmi milé správanie k mojej osobe a ochota mi vyhovieť v tom že som si mohla vybrať deň uhradenia a že som sa mohla opýtať čomu som nerozumela som veľmi spokojná...

S pani Dubovskou som bola veľmi spokojná. Je veľmi milá a ústretová a ochotná pomôcť.

Dobry den, chcem sa prostrednictvom Vas podakovat p. Hane Dubovskej, ze nam pomohla splnit sen o nasom novom byvani. S profesionalnym pristupom a ochotou...

Veľmi som bola spokojná s prácou pani Ing. Hany Dubovskej. Zabezpečila pre mňa v pri kúpe bytu v Banskej Bystrici...

Pani Dubovská je veľmi schopná maklérka.

Sme spokojní...pani maklérka nám pomohla k nášmu novému domovu. Vždy ochotná a ústretová vyhovieť....

MÔJ PROFIL