Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, Centrum, Horná

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame na Vám na predaj dvojizbový byt na ulici Horná v Banskej Bystrici, blízko centra mesta, vedľa akadémii umení s výmerou 52m².

Dispozícia:
Pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne s WC. K bytu prislúcha pivnica v suteréne zatepleného bytového domu, ktorý má nový výťah. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou ( elektrika, omietky, podlahy, dlažby, nová kuchynská linka, spotrebiče ).

Byt sa predáva kompletne zariadený.

Mesačné náklady sú cca 160EUR/mesiac.

K bytu je možné prenajať si parkovacie miesto.

V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť.

Dohoda možná.

Neváhajte ma kontaktovať, ak by ste mali akékoľvek otázky alebo by ste si chceli dohodnúť obhliadku.

"Predaj, dvojizbový byt, blízko centra."
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v .

25000
klientov so zmluvou
4584
recenzií od klientov
61740
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
60700 marianhalabuk[at]haloreality.sk 147900
25000
klientov so zmluvou
4584
recenzií od klientov
61740
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia