Predaj, pozemok pre rodinný dom 1223 m² Váhovce

pozemok pre rodinný dom - predaj Váhovce
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pozemok so starším domom vo Váhovciach. Celková rozloha pozemku je 1223m², šírka pozemku je 15m. Na pozemku je plechová garáž, kopaná studňa, dom napojený na elektriku. Pozemok sa nachádza hneď pri vodnej nádrži Kráľová nad Váhom. Cena 54 900€.

Miloš Silný

0918... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT milossilny[at]haloreality.sk 0918 530 509

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

51282 milossilny[at]haloreality.sk 54700
54 700 €
GA-51282VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
1223 m²
v hotovosti alebo hypotékou
15x82
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Slušné vystupovanie, ochotný pomôcť vo všetkom.

Prijemne vystupovanie, presne informacie, dobry dojem.

So spoluprácou, ako aj organizáciou predaja mojej nehnuteľnosti som bola veľmi spokojná. Vyslovujem vďaku a prajem pracovný elán do budúcnosti.

Pan Silný je profesionálny makler pre ktoreho je čestnosť, ustretovosť, ľudský prístup samozrejmosťou! Boli sme s ním nadmierne spokojní pri predaji domu! Prajeme mu ešte dalšie úspechy! V.V.

Spokojnosť odporúčam.

Pán Silný je výborný odborník. Má snahu uskutočniť predaj, kúpu k plnej spokojnosti oboch aktérov. Je nápomocný aj pri riešení komplikovaných...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU