Predaj, rodinný dom Trnava, + ubytovanie 12 izieb - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY + VIDEOOBHLIADKA

rodinný dom - predaj Trnava
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na predaj novostavbu dvojpodlažného rodinného domu s dvoma bytovými jednotkami vo Vajslovej doline, kľudnej, vyhľadávanej lokalite Trnavy . Je postavený v bočnej ulici mimo hlavné cesty a tranzitné trasy na rovinatom pozemku o rozlohe 807 m² s orientáciou na juhozápad. Bytové jednotky majú samostatné vchody na opačnej strane budovy a taktiež pozemok je rozdelený plotom s uzamykateľnou bránkou. Trojizbová bytová jednotka slúži na bývanie, v druhej s 12 izbami je zriadená ubytovňa pre robotníkov.

Stavba: samostatne stojaci dom bol skolaudovaný v roku 2011 a v roku 2016 bola kolaudovaná prístavba druhej bytovej jednotky.
Základy a základová platňa železobetón s horizontálnou izoláciou proti vlhkosti, podlahy betónový poter s tepelnou izoláciou podlahovým polystyrénom. Obvodové múry a vnútorné priečky presné tvárnice porfix, zateplenie fasádny polystyrén 10 cm, exteriérová omietka silikátová. Strecha sedlová s dreveným krovom, zateplená minerálnou vatou, plechová strešná krytina. V dome sú zavedené IS: elektrina 380V, plyn, vodovod, voda z vlastnej studne, kanalizácia.
Zastavaná plocha je 232 m², úžitková plocha 414 m², obytná plocha 1.bj 300 m² a 2.bj 90 m².

Interiér: Podlahy prevažne keramická dlažba (v dvoch izbách plávajúce podlahy), steny tenkovrstvová stierka a maľovka, sociálne zariadenia keramický obklad. Okná plastové, interiérové dvere s obložkovými zárubňami. Vo všetkých izbách rozvody TV a Wifi, v objekte kamerový systém.
Vykurovanie a ohrev TÚV 2x plynový kondenzačný kotol.

Dispozičné riešenie: 1.bj: vstupná chodba, 6 izieb, 2 kúpeľne, 2 WC, kuchynka a technická miestnosť na 1.NP, chodba, 6 izieb, 2 kúpeľne, 2 WC, kuchynka na 2.NP.
2.bj: vstupná chodba, obývacia hala s jedálenským kútom a východom na uzatvorenú terasu s jacuzzi, kuchyňa, kúpeľna so sprchovým kútom a WC na 1.NP, chodba, detská izba, spálňa, kúpeľňa s vaňou a WC na 2.NP.

Exteriér: udržiavaný rovinatý slnečný pozemok s rozmermi cca 20x40 je vysadený trávnikom a okrasnými drevinami, má vybudované závlahy a nočné solárne osvetlenie. Spevnené časti zámková dlažba.

Lokalita: táto časť mesta sa vyznačuje veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou centra mesta ako aj obchvatu, D1 a R1.

Hodnotenie makléra: nehnuteľnosť je vhodná ako investícia s návratnosťou do 10 rokov a zároveň poskytuje možnosť bývania v kľudnej lokalite krajského mesta.

Karel Gombik

0902... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT karelgombik[at]haloreality.sk 0902 515 609

Andrea  Radošovská

0903... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT andrearadosovska[at]haloreality.sk 0903 910 269

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53168 karelgombik[at]haloreality.sk 690000
690 000 €
TT-53168VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
B
232 m²
414 m²
390 m²
807 m²
novostavba
v hotovosti alebo hypotékou
20x40
elektrina 380V, plyn, vodovod, voda z vlastnej studne, kanalizácia
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Maximálna spokojnosť so službami pana Gombíka. Určite budeme odporúčať. Dakujeme :)

Dobrý večer, boli sme veľmi spokojní s pánom Gombíkom, ochotný, milý, profesionálny prístup, ďakujem.

Služby boli poskytnuté na vysokej odbornej úrovni, s profesionálnym prístupom. Sme so službami makléra veľmi spokojní, môžme služby len doporučiť.

Úžasný prístup a starostlivosť. Ďakujem

S pánom Gombikom sme boli maximálne spokojní, výborná komunikácia, rýchle jednanie, promptné riešenia. Tešíme sa na spoluprácu aj do budúcna...

100%ná spokojnosť. Prístup, komunikácia vo všeobecnosti, všetko bolo super...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU