Predaj, jednoizbový byt Tisovec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

jednoizbový byt - predaj Tisovec
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj jednoizbový byt s výmerou 44m² v osobnom vlastníctve. Byt sa nachádza v meste Tisovec, na tichej ulici. Byt je v pôvodnom stave a potrebuje rekonštrukciu. V byte sú vymenené iba plastové okná. Bytový dom prešiel rekonštrukciou. Byt sa nachádza na prízemí a je vhodný pre ľudí ktorím robia problém schody. Orientácia je na východ. Byt je teplý a nájomné je nízke.

Mgr. Ján Ulický

I speak English

0948... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT janulicky[at]haloreality.sk 0948 019 864

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

55387 janulicky[at]haloreality.sk 16499
16 499 €
RI-55387VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
1
G
44 m²
osobné
pôvodný
len v hotovosti
prízemie
východ
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

S maklérom sme boli nadmieru spokojní.

Ano, som spokojný jeho vystupovanim a aj vedel v niektorých veciach poradiť.

Nadmerná spokojnosť s pánom Ulickým ľudský prístup ochota skvelá spolupráca.

Príjemný mladý muž s ľudským prístupom. Spokojnosť 🙂

Som veľmi spokojná s príjemným a ľudským prístupom p. Ulického. Vďaka jeho rýchlosti s predajom a časovému prispôsobeniu sa mi nehnuteľnosť...

Takto to má v správnej realitke fungovať: skvelý ľudský prístup, ústretovosť, ochota. Nemusela som pohnúť ani prstom.Keď budem čokoľvek z oblasti nehnuteľností...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia