Vhodná voľba pre trvalé bývanie, aj chalupárčenie

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

REZERVOVANÉ - Predaj, rodinný dom Tekovské Lužany - IBA U NÁS

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Ponúkame vám na predaj zaujímavo dispozične riešený, zachovalý 3 izbový rodinný dom s priľahlou hospodárskou budovou v obci Tekovské Lužany, okres Levice.

Rodinný dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 559 m² (orientačne š 38 x d 16 m), zastavaná plocha domu je 156 m².

Stavba bola postavená v dvoch etapách, prvý, pôvodný rodinný dom z 50. rokov bol zhotovený z tehly a betónových tvárnic, strecha valbová, krytina škridľa. Druhá časť domu - prístavba je z 90. rokov a je zhotovená z tvárnic, strecha takisto valbová, krytina škridľa. Povala je pochôdzna s výstupom z terasy. Dom nie je podpivničený.

Dispozícia rodinného domu:

Pôvodná časť:

- chodba, 2 obytné miestnosti, z toho jedna priechodná, špajza, kúpeľňa s toaletou

Prístavba:

- chodba so vstupom do domu a s výstupom na terasu, 1 nepriechodná obytná miestnosť, kuchyňa

Stav nehnuteľnosti:

Počas obývania prešiel dom postupnými úpravami a rekonštrukciou, ktoré zahŕňali:
- výmena plastových okien v 2 obytných miestnostiach, v obytných miestnostiach laminátové plávajúce podlahy, prístavba dreveného altánku k domu, hladké vnútorné omietky, v niektorých miestnostiach s novou maľovkou.

Podlahy v miestnostiach sú okrem obytných miestností pokryté keramickou dlažbou, v kúpeľni steny pokrýva keramický obklad po strop, na podlahe dlažba. Okná v dome sú drevené, prevažne dvojité.

IS - dom je napojený na elektrinu, plyn, obecný vodovod aj kanalizáciu.
Vykurovanie domu zabezpečujú v 3 miestnostiach zánovné plynové gamatky a v jednej miestnosti krbové kachle (Peterky). Kúrenie pevným palivom je možné aj v ostatných častiach domu v prípade osadenia vykurovacích telies. Vodu v dome zohrieva bojler.
Úžitkovú vodu zabezpečí studňa vo dvore domu.

Na pozemku sa pri dome nachádza aj hospodárska budova zhotovená z tvárnic so sedlovou strechou, krytinou škridľa.
Táto budova slúži na uskladnenie náradia a dreva a je v pôvodnom stave, bez zavedených inžinierskych sietí.

Záhrada, ktorá sa nachádza za rodinným domom, je toho času zatrávnená a udržiavaná.

Nehnuteľnosť nie je zaťažená žiadnou ťarchou a k dispozícii bude novému majiteľovi podľa dohody, prípadne ihneď.

Mesačné náklady na prevádzku domu ozrejmí majiteľ pri osobnej obhliadke.

Príjazdová asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k RD, parkovanie pre 1 osobné vozidlo je možné vo dvore domu, ďalšie v záhrade alebo pri dome.

Obec Tekovské Lužany disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, nachádzajú sa tu 2 základné školy (2 vyučovacie jazyky), materská škola, detské ihriská, obchody, reštaurácia, pizzeria, poliklinika, čerpacia stanica. Spoje s najbližšími mestami zabezpečí vlaková aj autobusová stanica.

Okresné mesto Levice je od Tekovských Lužian vzdialené 20 km, príp. 19 min. cesty autom. Najbližšie mesto Želiezovce je vzdialené len 13 min. autom od obce.

Vzhľadom na stav nehnuteľnosti, ktorý umožňuje okamžité bývanie a prípadnú postupnú rekonštrukciu, cenu, dobrú polohu takmer v centre obce, charakter lokality a rýchlu dostupnosť pre predaj, túto nehnuteľnosť rozhodne odporúčam vidieť.

Ak ste záujemca, ktorý preferuje dvojgeneračné bývanie a neprekáža vám zdieľanie kuchyne a kúpeľne v dome, aj pre vás môže byť táto nehnuteľnosť vhodnou voľbou, čo je jej ďalším benefitom.

V prípade vážneho záujmu, seriózneho a rýchleho jednania dohoda na cene možná.

Ak vás táto nehnuteľnosť zaujala, neváhajte ma kontaktovať, viac informácií vám rada poskytnem aj pri osobnom stretnutí.

"Vhodná voľba pre trvalé bývanie, aj chalupárčenie"
izieb
559 m²
135 m²
100 m²
559 m²
38x16
áno
áno
1956
tehlová
pozemok
klasický

Mgr. art. Eduard Virág

0949... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0949 270 834
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Leviciach podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Leviciach, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Leviciach

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Leviciach.

35000
zazmluvnených klientov
4838
recenzií od klientov
63219
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
63764 eduardvirag[at]haloreality.sk 57000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Pán maklér bol ochotný, príjemná komunikácia, mal prehľad o nehnuteľnosti. Celkovo sme veľmi spokojný. Hedviga
  • Ďakujem p. Virágovi za sprostredkovanie kúpy (už nášho) bytu v Leviciach. Spolupráca s p. Virágom bola na jednotku, presne podľa našich predstáv. Dochvíĺnosť, informovanosť, ochota. Vrelo odporúčam služby p. Virága. I. K.
  • Rýchle jednanie. Férový a spoľahlivý prístup. Bola som veľmi spokojná. Doporučujem. Orsi
  • Profesionalny pristup. Odporucam. M.D.
  • Ďakujeme p. Virágovi za profesionálny, ľudský prístup a ochotu pri kúpe bytu pre našu mamu. V.K.
  • Ďakujem Eduardovi za sprostredkovanie predaja môjho bytu. Veľmi ochotný a skúsený maklér, radosť spolupracovať. Rozhodne odporúčam spoluprácu s týmto maklérom ako aj s realitnou kanceláriou HALO reality.Igor V.
  • Vždy som mala predsudky pri predaji, prenajme, kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom realitnej kancelárie, ale po skúsenosti s pánom Bc. Eduardom Viragom sa môj názor otočil o 180 stupňov. Chválim jeho dochvíľnosť, ktorá bola 100%. Informovanosť úžasná, jednanie a vysvetlenie všetkých podrobnosti dokonca aj našej starej mame, ktorej nehnuteľnosť sa predávala bola úžasná a až by som povedala nadštandardná a v dnešnej dobe je takéto ľudské, profesionálne jednanie už žiaľ až vínimkou. Kiež by každý takto pristupoval k svojej práci a jednal na tak profesionálnej úrovni ako pán Virag. Bola s nim radosť spolupracovať. Pán Virág srdečne Vám ďakujeme a prajeme veľa pracovných úspechov. Robíte svoju prácu úžasne. Mgr. Diana Jakabova
  • Chceli by som sa veľmi pekne poďakovať Pánovi Virágovi za jeho perfektne odvedenú prácu pri kúpe už teraz našej nehnutelnosti. Saška s rodinou. ĎAKUJEME
REALITNÝ MAKLÉR
35000
zazmluvnených klientov
4838
recenzií od klientov
63219
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia