Spokojnosť s maklérom: Paršová Katarína

spokojný klient realitnej kancelárie v Bratislave Ing. Katarína Paršová

Na naše prekvapenie bola naša nehnuteľnosť predaná vo veľmi krátkom čase a to tak rýchlo, že doba predaja bola kratšia ako celý zápis do katastra nehnuteľností. Svedčí to o perfektnom prístupe realitnej maklérky spoločnosti HALO REALITY pani Paršovej, ktorá nás zastupovala pri predaji nehnuteľností. Toto môže zrealizovať človek, ktorý má znalosť a veľké skúsenosti na realitnom trhu. Radosť spolupracovať... Denisa
Denisa

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia