Spokojnosť s maklérom: Bernátová Alexandra

spokojný klient realitnej kancelárie v Prievidzi Ing. Alexandra Bernátová

Veľké P O Ď A K O V A N I E vyslovujem a píšem realitnej maklérke pani Ing. Alexandre Bernátovej z HALOREALITY Prievidza, za sprostredkovanie predaja mojej nehnuteľnosti. Oslovila som ju na základe jej preferencií a ocenení za jej prácu v realitke. Pri prvom našom stretnutí, vystúpila z auta /na môj prvý dojem/ nenápadná, milá a inteligentná žena /tento dnes vzácny dar sa udeľuje už pri narodení/. Ako začala pracovať, vynikala svojou vysokou: inteligenciou, profesionalitou, odbornosťou a ľudskosťou. Niektorí spolumajitelia nehnuteľnosti sa ešte nestihli oboznámiť s breviárom slušného správania. Sú toho názoru, že keď vlastnia nehnuteľnosť a chcú ju predať, patrí im celý svet a môžu všetko. Mám pravdu napísať, už som to videla v čiernom. Ja byť tou maklérkou, tak to vzdám. No ona napriek všetkým ťažkostiam, túto náročnú situáciu zvládla profesionálne a excelentne. Predaj doviedla do úspešného konca. Teraz je i spoluvlastník nehnuteľnosti /bývalý/ spokojný a usmieva sa. Či aj on sa touto cestou sa poďakuje Ing. Bernátovej za sprostredkovanie predaja nehnuteľností a ospravedlní sa jej, uvidíme.
HV

Kontaktujte nás, pri predaji vašej nehnuteľnosti poradíme aj Vám. Predali sme už nehnuteľnosť viac ako 10 000 klientom, pozrite si tisícky našich recenzií a presvedčte sa. Bezpečný predaj nehnuteľnosti nie je samozrejmosť, pozrite si všetky riziká. Sprostredkovateľskú províziu si navýšime a vy dostanete toľko, koľko požadujete.

CHCEM PREDAŤ/PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ VŠETKY RECENZIE OD KLIENTOV ONLINE OCENENIE MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia