POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predaj, rodinný dom Spišská Belá, Strážky - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
209 900 €
249 900 €
40 000€MEGA ZNÍŽENIE O

Túžite sa každé ráno zobúdzať do tichého rána s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry a vôňou sviežeho podtatranského vzduchu? Ak áno, presne pre Vás máme exkluzívne v ponuke na predaj - NOVOSTAVBU - samostatne stojaci rozostavaný rodinný dom atypického tvaru v OV v novovytvorenej obytnej zóne v meste Spišská Belá-časť Strážky, okres Kežmarok. Bývanie v tejto lokalite zaručuje kľudné a tiché bývanie plné relaxu pre tých, ktorí túžia žiť mimo hektického a rušného mestského života. Zároveň je cesta za prácou, zábavou, spoločenským, športovým a kultúrnym životom "na skok": vzdialenosť do centra mesta Spišská Belá cca 4 km, Kežmarok 5 km, Poprad cca 20 km, Vysoké Tatry cca 13 km.

Novostavba je dvojpodlažná (prízemie a podkrovie) s dvomi balkónmi a terasou, orientovaná na JV/SZ a nie je podpivničená. Situovaná je v kľudnej, tichej, slepej ulici. Prístup k domu je zo spevnenej miestnej komunikácie, ktorá sa napája na štátnu cestu I. triedy. Pozemok vo výmere 589 m² je z 2/3 mierne svahovitý, zadná časť pozemku za stavbou je vhodná k vybudovaniu kaskádovitej záhrady, z ktorej je krásny a nerušený výhľad na Vysoké Tatry.

DISPOZÍCIA I.NP (prízemie):
- zádverie, chodba, hala so schodiskom do podkrovia, hala so vstupom na prekrytú terasu, kuchyňa s jedálenským kútom, samostatné WC, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, kumbál.

DISPOZÍCIA II.NP (podkrovie):
- chodba so schodiskom, tri samostatné izby (z toho dve izby s balkónmi s výhľadom na Vysoké Tatry a Kaštieľ Strážky), šatník, kúpeľňa s WC situovaná netradične - v strede podkrovia.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

- rok výstavby 2007 - 2009,
- konštrukcia: obvodové murivo - murovaná tvárnica YTONG 370 mm, vnútorné priečky - murovaná tvárnica YTONG hrúbky 100 mm a 250 mm,
- stavba je založená na betónových základoch s betónovou podmurovkou do 50 cm,
- stavba má vodorovnú izoláciu,
- stropná konštrukcia: železobetónová rovná so sadrokartónovým podhľadom,
- strecha atypického tvaru pokrytá plechom,
- stavba je napojená na všetky inžinierske siete,
- vykurovanie miestností a ohrev vody: ústredné podlahové teplovodné napojené na plynový kondenzačný kotol so zásobníkovým ohrievačom vody, plánované doplnkové vykurovanie krbom v hale (v predpríprave),
- elektroinštalácia: svetelná a motorická vo forme kompletných vnútroomietkových rozvodov s rozvodmi internetu (optický kábel Telecom),
- okná: plastové s izolačným trojsklom.

PLOCHA POZEMKU: 589 m² (rozmery cca 34 m x cca 18 m)
ZASTAVANÁ PLOCHA: 111 m²
ÚŽITKOVÁ PLOCHA: 210 m²
OBYTNÁ PLOCHA: cca 90 m²
K dispozícii je kompletná projektová dokumentácia. Nehnuteľnosť nie je skolaudovaná, je bez akejkoľvek ťarchy.

ZNÍŽENÁ CENA DO 31.03.2024

VÝHODY:

- dokončenie podľa vlastných predstáv, vkusu a náročnosti,
- tiché a kľudné bývanie s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry a Kaštieľ Strážky,
- blízkosť miest Spišská Belá, Kežmarok, Poprad.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať. Veľmi rada Vás bližšie oboznámim s nehnuteľnosťou na našej spoločnej obhliadke

"Doprajte si bývanie plné relaxu v tichej lokalite pod Vysokými Tatrami"
vyhľadávaná lokalita
tichá lokalita
elektrina, plyn, voda, kanalizácia, internet
elektrina na pozemku
voda na pozemku
kanalizácia
plyn na pozemku
izieb
111 m²
210 m²
90 m²
589 m²
áno
áno
tvárnice
pozemok
rodinná vila
2

Bc. Dagmar Hájeková

Realitný maklér Spišská Nová Ves, Levoča

0905... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0905 389 280 dagmarhajekova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Kežmarku podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Kežmarku, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Kežmarku

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Kežmarku.

25000
klientov so zmluvou
4582
recenzií od klientov
61652
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
59107 dagmarhajekova[at]haloreality.sk 209900
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Spokojní kupujúci a predávajuci z odovzdávania trojizbového bytu v okrese Spišská Nová Ves, obchod zastrešovala Bc. Dagmar Hájeková.

 • Výborná skúsenosť s touto realitnou kanceláriou, konkrétne s pani Hájekovou. Veľmi oceňujem jej profesionálny a zároveň ľudský prístup, zmysel pre detail, promptné jednanie a dôslednosť. JT
 • Spokojní klienti (kupujúci a predávajuci) z odovzdávania dvojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

 • Vysoká profesionalita, ústretovosť, ľudskosť, za každých okolností vždy ochota riešiť každú situáciu. Pani Hájeková žije svojou prácou, ktorá sa odzrkadľuje v jej veľmi pozitívnom prístupe ku klientom a dáva im istotu, že o všetko je postarané bez najmenších pochybnosti. Preto sme ju oslovili už po tretí krát pri predaji našich nehnuteľnosti. Hodnotím na 100 percent a ďakujem veľmi pekne za spoluprácu.Eva Pipasova
 • Úžasný, ľudský a milý prístup pani Hájekovej ma utvrdil v tom, že som si vybrala na spoluprácu tu správnu realitnú kanceláriu Okrem toho vysoko profesionálny prístup, zrozumiteľne vysvetleny priebeh spolupráce. Mam naozaj veľmi dobrý pocit z nášho prvého stretnutia. Zdenka Hovancová
 • Milá, ochotná, vždy pripravená pomôcť. Ďakujeme za úžasný a profesionálny prístup. Určite budeme odporúčať. Jakub Brna
 • Chcela by som sa poďakovať za ústretový a profesionálny prístup. Pri všetkých úkonoch procesu predaja bytu bolo jasné, že spokojnosť klienta je pre Bc. Hájekovú prioritou. Marcela T.
 • S p.Hájekovou je úžasná spolupráca. Jej komunikácia, spoľahlivosť a profesionalita je na špičkovej úrovni. Zároveň je veľmi empatická a ľudská. Moju plnú dôveru si získala hneď pri prvej príležitosti spokupráce. Veľmi si ju vážim a zároveň sa teším na spoluprácu s ňou i v budúcnosti. Jana Korkošová
 • 100% spokojnosť, len odporúčam. Michal
 • Ďakujeme. Boli boli sme s vašimi službami spokojní. Prajeme vám ešte veľa takýchto alebo podobne rýchlych obchodov.
 • Spokojní kupujúci a predávajuci z odovzdávania trojizbového bytu v Krompachoch, obchod zastrešovala Bc. Dagmar Hájeková.

 • Pani Dagmar je nie len vynikajúca maklerka, ale hlavne vynikajúci človek s veľkým srdcom, veľkou empatiou pre klienta. Dokáže usmerniť, pomôcť kedykoľvek ju klient osloví. Je vidieť, že pre ňu to nie je iba práca, je to pre ňu poslanie. Svojou charizmou, milým a láskavým prístupom si dokáže získať dôveru klientov. Odporúčam ju každému a prajem jej veľa dobrých klientov. Zdenka Hovancová
REALITNÝ MAKLÉR Kežmarok
25000
klientov so zmluvou
4582
recenzií od klientov
61652
doteraz v ponuke
90
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia