Prenájom, trojizbový byt Smižany, IBA U NÁS

trojizbový byt - prenájom Smižany
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na dlhodobý prenájom trojizbový byt s loggiou v OV na sídlisku Západ II. v obci Smižany, okres Spišská Nová Ves.

Byt, 73 m², prešiel čiastočnou rekonštrukciou, nachádza sa na 6/13 poschodí s orientáciou na SZ a pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva, ktoré tvorí vstupná predsieň, chodba, kuchyňa s loggiou, kúpeľňa a samostatné WC. Nehnuteľnosť je vhodná pre 3-4 osoby, nefajčiarov a bez domácich zvierat, k dispozícii od 01.03.2021.

Mesačný prenájom vrátane energií je 430,-€, vyžaduje sa dvojmesačný depozit a jednorázový poplatok za služby RK.

Pred bytovým domom sú k dispozícii parkovacie miesta, bytový dom je bez energetického certifikátu. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť vrátane MŠ, ZŠ, MHD, OÚ, nákupného strediska a pod.

Bližšie info v RK.

Bc. Dagmar Hájeková

0905... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT dagmarhajekova[at]haloreality.sk 0905 389 280

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53493 dagmarhajekova[at]haloreality.sk 430
430 €/mesiac
SN-53493VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
3
G
73 m²
osobné
čiastočná rekonštrukcia
6/13
západ-sever
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Velmi spokojny, vsetko prebehlo skvele.

Sme radi ze sme sa mohli obratit o pomoc na vas, dakujeme za vsetky sluzby, Zuzana a Dusan.

Môžem vrelo odporúčať, top maklér.

Pani Hájeková, ďakujeme za sprostredkovanie kúpy bytu v SNV. Vaša pomoc bola pre nás neoceniteľnou. Svojim klientom ponúkate kvalitné informácie...

S prácou maklérky sme boli nadmieru spokojné. Profesionálny prístup a maximálna snaha pri hľadaní potencionálnych záujemcov o nehnuteľnosť, ktorú sme predávali.

Veľmi príjemná a ústretová pani maklérka, vysoká profesionálna starostlivosť a úroveň vrelo odporúčam :-)

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU