Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, trojizbový družstevný byt Košice Sídlisko Ťahanovce

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

EXKLUZÍVNE V HALO REALITY ponúkame na predaj 3 izbový družstevný byt na Berlínskej ulici v Košiciach - sídlisko Ťahanovce o výmere 60 m² a 3 m² lodžia. Byt sa nachádza na 4/8 poschodí s ideálnou orientáciou východ-západ. Je v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave a je možnosť zrekonštruovať ju už podľa predstáv nového majiteľa. Dispozícia bytu pozostáva z 3 izieb, kuchyne, vstupnej miestnosti/chodby, kúpeľne, WC a loggie. V 2 izbách bytu sú nové plastové okná. K bytu prináleží pivnica o výmere 1,5 m² na prízemí bytového domu. Byt sa predáva so zariadením. Interiér bytového domu prešiel rekonštrukciou – vstupné dvere, vchodové a spoločné priestory a taktiež výťah. Spoločné priestory vchodu sú udržiavané. Parkovanie je verejné s dostatkom parkovacích miest, možnosť parkovania priamo pri bytovom dome alebo na okolitých parkoviskách. Sídlisko Ťahanovce poskytuje kompletnú občianskú vybavenosť. V blízkosti je množstvo možností pre relax a športové aktivity. Zo sídliska je výborná dostupnosť do mesta. Možná dohoda na cene.

ihneď voľná
bezproblémové parkovanie
izieb
60 m²
družstevné
4/8
západ-východ
áno
áno
áno
áno
1989
panelová

Ing. Miloš Kubica

Realitný maklér Trebišov

0911... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0911 080 441 miloskubica[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke s celkovou RPMN 2%.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
3888
recenzií od klientov
57482
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
60315 miloskubica[at]haloreality.sk 118990
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Spokojní kupujúci po podpise zmlúv od svojho nového rodinného domu v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

  • Spokojná kupujúca pozemku v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

  • Spokojní kupujúci pri odovzdávaní nehnuteľnosti v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

  • Spokojná predávajúca a kupujúci rodinného domu v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

  • Spokojná predávajúca a kupujúca pozemku v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

  • Spokojný predávajúci rodinného domu v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

  • Spokojní kupujúci a predávajúci trojizbového bytu v Trebišove, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

  • Profesionalne jednanie, rychlost vybavovania, proste skvely pristup. Peter kováč
  • Spokojný predávajúci pozemku v okrese Trebišov, na fotke s realitným maklérom Milošom Kubicom.

PROFIL MAKLÉRA Ing. Miloš Kubica

Aktuálne 3888 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3888 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

25000
klientov so zmluvou
3888
recenzií od klientov
57482
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia