Predaj, trojizbový byt Senec, časť SENEC GARDENS (novostavba)

trojizbový byt - predaj Senec
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj novostavbu trojizbového bytu v Senci, čast Senec Gardens s rozlohou 79 m² + Terasa/Loggia 14,00 m² na 1/2 poschodí bez výťahu. Dispozičné riešenie bytu je vstupná chodba, odkiaľ sa vchádza na pravo do spálne, rovno cez chodbu sa vchádza do izby, ďalej sa z chodby vchádza na ľavo do veľkej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, odkiaľ sa dá vyjsť na terasu. Pred obývacou miestnosťou sa ešte vchádza na ľavo do kúpeľne s vaňou a WC. Predáva sa v stave holobyt, poprípade je možnosť dokončenia bytu do štandardu. V byte je zavedený optický káblový rozvod (Telekom). Má bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná, radiátory a vlastný kotol (Viessmann). V bytovom dome sa nachádza 11 bytových jednotiek a je trojpodlažný. K bytu je možnosť dokúpenia vnútorného garážového státia za 7000,- Eur s DPH (nachádza sa v suteréne iného bytového domu ktorí je hneď vedľa) a vonkajšie parkovacie státie za 2750,- Eur s DPH. V ponuke sú aj ďalšie byty v tomto bytovom dome.

Ivana Salczerová

0903... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT ivanasalczerova[at]haloreality.sk 0903 706 204

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

31041 ivanasalczerova[at]haloreality.sk 138900
O obci Senec:

15200 www.senec.sk

Senec leží v Podunajskej nížine. Východne od mesta vznikli bagrovaním riečneho štrku rozsiahle umelé jazerá, z ktorých časť sa využíva na rekreačné účely. Momentálne tu žije cca 15200 obyvateľov.

V Senci je bohatý športový život: futbal, karate, volejbal, tenis, potápanie, jachting, auto-moto, joga, šach atď. V Senci sa nachádzajú: Slnečné jazerá kde sú vybudované detské ihriská, hotelové komplexy s možnosťou si zahrať: tenis, squash, bowling, kolky, biliard, minigolf, šípky atď. Na severe Slnečných jazier je vybudovaný aquapark so saunovým komplexom, soláriom a i. službami. Programy rozvoja sú zamerané hlavne na oblasť rozvoja cestovného ruchu.

138 900 €
SC-31041VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
3
A
79m²
osobné
novostavba
v hotovosti alebo hypotékou
1/2
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Maximálna spokojnosť. Denisa

S pracou pani Salczerovej som zatial velmi spokojna, je ustretova a napomocna. Dufam, ze sa nam podari vsetko dotiahnut do uspesneho konca...

Veľká spokojnosť. Vanda Šmičková

Vasa maklerka bola a aj je erudovana, empaticka ,vzdy ochotna prist ktorukolvek hodinu a den...

Je nebezpečne dobrá v práci ktorú robí :-)

Ďakujeme za seriózny a ľudský prístup maklérke I. Salczerovej, ktorá nám sprostredkovala kúpu...

MÔJ PROFIL