Predaj, trojizbový byt Senec, časť SENEC GARDENS (novostavba)

trojizbový byt - predaj Senec
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj novostavbu trojizbového bytu v Senci, čast Senec Gardens s rozlohou 79 m² + Terasa/Loggia 14,00 m² na 1/2 poschodí bez výťahu. Dispozičné riešenie bytu je vstupná chodba, odkiaľ sa vchádza na pravo do spálne, rovno cez chodbu sa vchádza do izby, ďalej sa z chodby vchádza na ľavo do veľkej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, odkiaľ sa dá vyjsť na terasu. Pred obývacou miestnosťou sa ešte vchádza na ľavo do kúpeľne s vaňou a WC. Predáva sa v stave holobyt, poprípade je možnosť dokončenia bytu do štandardu. V byte je zavedený optický káblový rozvod (Telekom). Má bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná, radiátory a vlastný kotol (Viessmann). V bytovom dome sa nachádza 11 bytových jednotiek a je trojpodlažný. K bytu je možnosť dokúpenia vnútorného garážového státia za 7000,- Eur s DPH (nachádza sa v suteréne iného bytového domu ktorí je hneď vedľa) a vonkajšie parkovacie státie za 2750,- Eur s DPH. V ponuke sú aj ďalšie byty v tomto bytovom dome.

Tatjana Čapanda

0944... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT tatjanacapanda[at]haloreality.sk 0944 936 425

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

31041 tatjanacapanda[at]haloreality.sk 138900
O obci Senec:

15200 www.senec.sk

Senec leží v Podunajskej nížine. Východne od mesta vznikli bagrovaním riečneho štrku rozsiahle umelé jazerá, z ktorých časť sa využíva na rekreačné účely. Momentálne tu žije cca 15200 obyvateľov.

V Senci je bohatý športový život: futbal, karate, volejbal, tenis, potápanie, jachting, auto-moto, joga, šach atď. V Senci sa nachádzajú: Slnečné jazerá kde sú vybudované detské ihriská, hotelové komplexy s možnosťou si zahrať: tenis, squash, bowling, kolky, biliard, minigolf, šípky atď. Na severe Slnečných jazier je vybudovaný aquapark so saunovým komplexom, soláriom a i. službami. Programy rozvoja sú zamerané hlavne na oblasť rozvoja cestovného ruchu.

138 900 €
SC-31041VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
3
A
79m²
osobné
novostavba
v hotovosti alebo hypotékou
1/2
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Pani Tatjana Čapanda je velmi profesionalna a spolahliva maklerka. Osoba s skvelym pristupom...

Je to pre nas prva kupa nehnutelnosti a sme velmi spokojni s poradom co aj ak mame robit, s casom, ktory nam je venovani a s ukazkom vsetkych nehnutelnosti, ktore sa nam pacili, tak urcite odporucame ...

Boli sme velmi spokojni. Pani maklerka bola velmi profesionalna a zaroven velmi ludska a mila. Vsetko islo hladko a bez problemov. Urcite odporucame.

Dobry den Tatjana. Chcem sa Vam podakovat za uspesne dokonceny predaj chaty aj za celu starostlivost okolo...

Absolútne profesionálny, proklietsky, vstriecny prístup na na najvyššej úrovni.

Musím to napísať. Ste úplne bohovská.

MÔJ PROFIL