Prenájom, polyfunkcia/obchodné priestory Šaľa, Veča, ul. Nitrianska - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

polyfunčkný objekt - Prenájom Šaľa
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o rozlohe 44,5m², na prvom poschodí v novostavbe polyfunkčnej budovy na ul. Nitrianskej v Šali, mestskej časti Veča.

Budova dispozične pozostáva zo vstupnej haly, schodiska a troch podlaží, pričom na každom podlaží sa nachádzajú administratívne alebo obchodné priestory v rozlohe ( 22m3 až 45m3 ), s možnosťou prepojenia. Sociálne zariadenia sú umiestnené na každom poschodí.

Každý kancelársky a obchodný priestor má internetovú prípojku a dá sa prispôsobiť podla požiadaviek nájomcu. Vstup do budovy je možný hlavným vchodom s prednej časti alebo zadným vchodom kde je k dispozícii bezplatné parkovisko.

Budova s obchodnými a administratívnymi priestormi sa nachádza na dobre viditeľnom a neprehliadnuteľnom mieste pri hlavnom ťahu Nitra, Galanta, Bratislava.

Centrum mesta, ktoré je vybavené kompletnou občianskou vybavenosťou je vzdialené pár minút od budovy.

Pokiaľ hľadáte priestor pre váš obchod alebo kanceláriu a potrebujete byť na viditeľnom a ľahko dostupnom mieste, tak ste ho práve našli.

Mesačný nájom je vo výške 370,-€/mes. + zálohovo za energie 23,-€/mes. K nájmu požadujeme a dvojmesačný depozit pri podpise zmluvy. Minimálna doba nájmu je jeden rok.

Jozef Boženík

0948... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT jozefbozenik[at]haloreality.sk 0948 636 900

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

55891 jozefbozenik[at]haloreality.sk 370
370 €/mesiac
SA-55891VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
1
B
200 m²
44 m²
450 m²
novostavba
len v hotovosti
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Som maximálne spokojná s profesionálnym aj ľudským prístupom p. Boženíka makléra z okresu Šaľa...

Spokojnosť, profesionálny prístup.

Velka spokojnost, sluzby profesionala.

Skvelý prístup, rýchle jednanie. Maximálna spokojnosť.

Super maklér a aj jeho prístup. Z mojej strany spokojnosť aj s vybavením nehnuteľnosti.

Sme veľmi spokojný. Príjemný, ústretový maklér, bezproblémová komunikácia.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia