Predaj, chata Rimavská Sobota, Vinice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

chata - predaj Rimavská Sobota
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj murovanú chatu s pozemkom 890m² v Rimavskej sobote - časť Vinice.

Dispozícia celej nehnuteľnosti : Celá nehnuteľnosť pozostáva z pozemku o celkovej rozlohe 890m²,(rozmery pozemku - cca 21x44m) na ktorom sa nachádza murovaná chata s prístreškom (zastavaná plocha 29 m²), obytná plocha cca 20m². Samotná chatka pozostáva z jednej izby (cca 5x4m). Nad chatkou sa nachádza murované suché WC, na pozemku rôzne ovocné stromy. Po boku prednej časti chatky sa nachádza letné sedenie spolu s murovaným ohniskom. Zo zadnej časti chatky je vstup do náraďovne (cca 2x2m). Podkrovie slúži ako odkladací priestor, prístup je zo zadnej strany chatky rebríkom.

Lokalita a dostupnosť : Nehnuteľnosť je situovaná v najvyhľadávanejšej chatkovo / záhradkárskej lokalite Rimavskej Soboty. Lokalita je tichá a zároveň s vynikajúcou dostupnosťou len 5 minút jazdy auto z centra mesta. Prístup k nehnuteľnosti je zabezpečený cestou v mestskom vlastníctve, cesta je asfaltová , približne v polovici prechádza do štrkovej.

Stav nehnuteľnosti a inžinierske siete : Pozemok je v stave trvale udržiavanom, a jeho spodná časť je využívaná ako záhrada v ktorej sa pestuje zelenina, časť pozemku nad chatou je pravidelne kosená. Celá parcela je mierne svahovitá, v spodnej časti terasovitá. Chatka bola postavená v roku 1965. Stavebný materiál bol použitý kvadra/tehla-základ betónová platňa. Chata je napojená na elektrinu 220V, Mestský vodovod je potiahnutý priamo pred chatu - do vnútra chatky ho stačí dotiahnuť po vybudovaní sanity. V chate aktuálne nieje Vykurovacie teleso, k dispozícií je ale pripravený komín. Strecha je plechová, v dobrom stave bez potrebných investícií-rekonštruovaná v roku cca 1995. Chata je zo zadnej časti zabezpečená proti zosuvu pôdy oporným múrom.

Celkový dojem a postrehy : Keďže nehnuteľnosť sa nachádza v zadnej časti Viníc, pohyb ľudí aj napriek obľúbenosti lokality je tu minimálny. Pozemok aj nehnuteľnosť je vo vynikajúcom udržiavanom stave, bez nutnosti investícií a opráv. Po menšej úprave živého plotu je možné prísť terénnym autom aj s prívesným vozíkom priamo pred chatu.

Ján Svinčiak

I speak EnglishЯ говорю на русском

0948... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT jansvinciak[at]haloreality.sk 0948 128 501

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53212 jansvinciak[at]haloreality.sk 23500
23 500 €
RI-53212VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
29 m²
20 m²
890 m²
pôvodný
v hotovosti alebo hypotékou
21x44 m²
Elektrina 220V, Mestský vodovod
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Maximálna spokojnosť.

Vdaka super spracovanemu inzeratu, video, fotky som sa rozhodol pre nehnutelnost. Jeden z mala inzeratov, spracovany tak, ako by mali byt vsetky...

Spolahlivy. Prijemne vystupovanie, ustretovy.

100%spokojnosť, príjemný, ochotný pomôcť, mladý muž na správnom mieste, veľká vďaka.

Doporučujem spoluprácu s pánom Svinčiakom, vzhľadom k jeho úplnej odovzdanosti danej veci. Slušný, mladý človek, otvorený zdravej spolupráci, vždy ochotný...

Odporúčam! Potrebovala som dobre a rýchlo predať byt, čo sa vďaka Jankovej reklame a profi videu podarilo! Zároveň som potrebovala nové bývanie v krátkom čase , znova žiadny problém. V budúcnosti jasn...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU