Realitná kancelária
Nitra

Overená realitka skutočnými klientmi

3998 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Nitre a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Nitre a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

Ing. Andrea
Jaššová

0907 429 030Správa ViberSpráva Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Nitra, Zlaté Moravce
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
3.miesto - nováčik roka 2019 | 1 x TOP mesiaca
realitný maklér profesionálne video realitný maklér profesionálna 3D obhliadka realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti realitný maklér homestaging realitný maklér natáčanie nehnuteľnosti dronom 28

Ing. Jana
Gašparovičová

0948 013 062Správa ViberSpráva Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Nitra
  

Mgr. Andrej
Budaj

0907 683 653
Váš osobný realitný maklér Topoľčany, Nitra, Bánovce nad Bebravou
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
realitný maklér profesionálna 3D obhliadka realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti 23
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Nitra

Pozrite si referencie našej pobočky v Nitre, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
28
CELKOVO

aaAktuálne nehnuteľnosti v okrese
Nitra

Všetky v okrese Nitra Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Nitre a okolí.

Kúpa jednoizbový byt Nitra

90 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám 1izbový byt prípadne 2izbový byt v Nitre na sídlisku Chrenová od 1posch. do 3posch. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Nitra

110 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt na sídlisku Chrenová, nie prízemie ani najvyššie poschodie. Cena závisí v akom stave je byt. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujem.

Kúpa jednoizbový byt Nitra

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 - izbový byt v okrese Nitra. Ďakujeme vopred za Vaše ponuky.

Kúpa jednoizbový byt Nitra

95 000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 izbový byt s loggiou, nie prízemie ani vrchné poschodie. Byt preferujeme po rekonštrukcii, platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt Nitra

120 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 - izbový byt v Nitre. Môže byť aj v pôvodnom stave pri adekvátnej cene. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Nájom jednoizbový byt Nitra

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom 1-izb./2.izb. byt po aspoň čiastočnej rekonštrukcii v Nitre. Preferencie klienta: -ideálne lokality Klokočina, Staré Mesto, prípadne okolité dediny smerom na Hlohovec. V prípade, že prenajímate Vašu nehnuteľnosť, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Ďakujem

Kúpa dvojizbový byt okr.

120 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám dvoj /64m2/ prípadne troj /viac ako 70m2/ izbový byt v Nitre / na sídlisku Klokočina, Chrenová/ najlepšie po rekonštrukcii, nie prízemie a najvyššie posch, balkón. Platba v hotovosti. Za ponuky Vám vopred ďakujem.

Kúpa dvojizbový byt Nitra

130 000 €

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v centre mesta, prípadne sídlisko Chrenová ako investičnú nehnuteľnosť. Najlepšie prerobený, bez nutnosti ďalšej investície. Kombinovaná platba hotovosť + úver.

Kúpa dvojizbový byt Vráble

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší dvojizbový, prípadne trojizbový (aj menší) byt v meste Vráble. Stav: Po rekonštrukcii, aj pôvodný stav, klient si poradí s oboma verziami, samozrejme, s ohľadom na cenu. Lokalita: Nezáleží, mesto Vráble podmienkou (nie okolité obce). V závislosti od stavu a typu bytu má klient k dispozícii minimálne 110 tisíc eur, v prípade vážneho záujmu a možnosti rýchleho jednania aj vyššiu čiastku. V prípade, že podobnou nehnuteľnosťou disponujete a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Vráble

110 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový (aj menší) byt v meste Vráble. Stav: Po rekonštrukcii alebo aj pôvodný stav, závisí od ceny nehnuteľnosti. Iné špecifikácie: bytový dom s výťahom, maximálne 4.poschodie. Balkón podmienkou. Lokalita: Nezáleží Klient má k dispozícii finančné prostriedky na rýchlu kúpu, uvedená cena nie je konečná. V prípade, že podobnou nehnuteľnosťou disponujete a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Vráble

120 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v meste Vráble, Nitra, prípadne blízkom okolí týchto lokalít. Stav: závisí od ceny nehnuteľnosti, klient uvíta každú ponuku. Požiadavky: balkón, v prípade vyššieho poschodia výťah. V prípade, že vlastníte podobnú nehnuteľnosť a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 3998 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3998 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia