Realitná kancelária
Nitra

Overená realitka skutočnými klientmi

4584 recenzií od klientov. Ďakujeme

Profesionáli v realitách v Nitre a okolí

Nechajte realitné služby na celoslovenskú realitnú kanceláriu, pôsobiacu aj v Nitre a okolí. Nájdete nás už vo väčšine lokalít Slovenska, tisíce spokojných klientov sú zárukou spokojnosti a kvalitných služieb. Bezpečný predaj, nie je až taká samozrejmosť, neriskujte a nechajte všetko na nás.

Máme otvorené NONSTOP
Nakoľko sme väčsinu času v teréne, dohodnite si prosím pred návštevou stretnutie.

Ing. Andrea
Jaššová

0907 429 030Správa ViberSpráva Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Nitra, Zlaté Moravce
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
3.miesto - nováčik roka 2019 | 1 x TOP mesiaca
realitný maklér profesionálne video realitný maklér profesionálna 3D obhliadka realitný maklér profesionálne fotografovanie realitný maklér pôdorys nehnuteľnosti realitný maklér homestaging realitný maklér natáčanie nehnuteľnosti dronom 35

Ing. Jana
Gašparovičová

0948 013 062Správa ViberSpráva Whatsapp
Váš osobný realitný maklér Nitra
  
CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR
8

Ing. Zuzana
Fillová

0905 911 020
Váš osobný realitný maklér Nitra
  
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska

Zaujímate sa o nehnuteľnosť?

Potrebujete viac informácii ku kúpe/predaju/prenájmu?
Nechajte to na nás, sme profesionáli.

Chcete sa stať profesionálnym maklérom?

Pozrite si viac informácii o práci realitného makléra u nás. Stovka maklérov vie, prečo práve HALO reality.

Spokojní klienti realitnej kancelárie Nitra

Pozrite si referencie našej pobočky v Nitre, ďakujem všetkým, ktorí takto ocenili moju prácu. .

Stretli ste sa už s nami? Prosím ohodnoťte vaše skúsenosti hoci aj anonymne, v tomto dotazníku. Ďakujeme.
43
CELKOVO

Aktuálne nehnuteľnosti v okrese
Nitra

Všetky v okrese Nitra Byty Rodinné domy Ostatné Nehnuteľnosti v HALO reality
Zobraziť všetky nehnuteľnosti

Súrne hľadám pre naších klientov

Predávate nehnuteľnosť? Celoslovensky máme viac ako 3000 záujemcov čakajúcich na nehnuteľnosť.
Pozrite si, aké nehnuteľnosti aktuálne hľadajú reaklitný makléri v Nitre a okolí.

Kúpa garsonka Nitra

70 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku alebo 1-izbový byt najlepšie na sídlisku Chrenová. Platba je v hotovosti, na stave bytu nezáleží. Ak podobný byt predávate, budem rada ak sa mi ozvete. Ďakujem.

Nájom jednoizbový byt Nitra

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na prenájom 1-izb./2.izb. byt po aspoň čiastočnej rekonštrukcii v Nitre. Preferencie klienta: -ideálne lokality Klokočina, Staré Mesto, prípadne okolité dediny smerom na Hlohovec. V prípade, že prenajímate Vašu nehnuteľnosť, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať. Ďakujem

Kúpa jednoizbový byt Nitra

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 - izbový byt na sídlisku Klokočina /najlepšie Hlboká ulica/ nie prízemie ani najvyššie poschodie. Klient disponuje hotovosťou. Za ponuky vopred ďakujeme

Kúpa jednoizbový byt Nitra

120 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 - izbový byt v Nitre. Môže byť aj v pôvodnom stave pri adekvátnej cene. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme.

Kúpa jednoizbový byt okr.

110 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt na Chrenovej v Nitre v dobrom stave, najlepšie po rekonštrukcii, s balkónom, nie na najvyššom poschodí. Cena do 110.000,-€. Ak takýto byt máte, budem rada, ak sa mi ozvete. Ďakujem

Kúpa jednoizbový byt okr.

110 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt na Chrenovej v Nitre v dobrom stave, najlepšie po rekonštrukcii, s balkónom, nie na najvyššom poschodí. Cena do 110.000,-€. Ak takýto byt máte, budem rada, ak sa mi ozvete. Ďakujem

Kúpa dvojizbový byt Chynorany

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový alebo trojizbový byt v obci Chynorany.

Kúpa dvojizbový byt Nitra

130 000 €

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v centre mesta, prípadne sídlisko Chrenová ako investičnú nehnuteľnosť. Najlepšie prerobený, bez nutnosti ďalšej investície. Kombinovaná platba hotovosť + úver.

Nájom dvojizbový byt Nitra

400 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na podnájom v 2 izbovom byte v cene cca 400,-€ mesačne. Byt by mal byť ihneď voľný. Prípadne dohoda možná. Ak takýto byt máte, alebo poznáte, určite ma kontaktujte. Ďakujem za Vaše ponuky.

Kúpa dvojizbový byt Nitra

110 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dva 2-izbové byty, bez rekonštrukcie, prípadne aj po rekonštrukcii, v závislosti od ceny. Minimálna podlahová plocha 55 m2. Platba v hotovosti. V prípade, že takýto byt predávate, neváhajte sa mi ozvať. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Kúpa trojizbový byt Nitra

140 000 €

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 alebo 4 izbový byt v Nitre, s minimálnou výmerou 90m2. Klient uprednostňuje sídlisko Chrenová, ale nebráni sa aj dobrým ponukám v rámci celej Nitry. Ak máte v ponuke podobný byt, budem rada ak sa mi ozvete. Za všetky ponuky vopred ďakujem.

Zobraziť všetky dopyty

Máme už viac ako 25 000 klientov

Aktuálne máme už viac ako 25 000 klientov po celom Slovensku, ktorí cez HALO reality predali/kúpili/prenajali nehnuteľnosť. Spokojných klientov aj s fotkami si môžete pozrieť na podstránke našich realitných recenzií.

Sme overená realitná kancelária

V ponuke sme doteraz mali už viac 50 000 nehnuteľností po celom Slovensku, navyše sme členom Združenia realitných kancelárii (ZRKS). S nami máte istotu, sme overená realitná kancelária.

Aktuálne 4584 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4584 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia