Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, dvojizbový byt Piešťany, ul. Andreja Hlinku

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
148 700 €

Ponúkame na predaj zariadený 2izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite v Piešťanoch na ulici Andreja Hlinku. Byt o výmere 48 m², na 2/4 poschodí, vhodný na okamžité nasťahovanie.

DISPOZÍCIA:

Byt je po kompletnej rekonštrukcii, murované jadro, plastové okná a bezpečnostné vstupné dvere.
- orientácia Sever ( obývačka,kuchyňa)Juh (spálňa)
Na 1. poschodí sa nachádza murovaná špajza a a kumbál na prízemí

VÝHODY:

V blízkosti sa nachádza vlaková a autobusová stanica, supermarket, obchodný dom, park, lekáreň, školy, škôlky.
Veľkou výhodou je bezplatné parkovanie v danej lokalite.

vyhľadávaná lokalita
ihneď voľná
zateplená
izieb
48 m²
osobné
2/4
juh-sever
áno
áno
1969
panelová

Zoltán Varga

Realitný maklér Piešťany, Hlohovec

0905... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0905 467 057 zoltanvarga[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Piešťanoch podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Piešťanoch, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Piešťanoch

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Piešťanoch.

35000
zazmluvnených klientov
5308
recenzií od klientov
66198
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
68732 zoltanvarga[at]haloreality.sk 148700
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
POTREBUJETE HYPOTÉKU?

Vypočítajte si, aká bude približná mesačná splátka hypotéky pri danej výške úroku.

%

 

1526 €/mesačne

MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Boli sme veľmi spokojní s prezentáciou ponúkanej nehnuteľnosti, s profesionalitou a ústretovosťou makléra.Martina F.
  • Veľmi som bola spokojná s prístupom,prácou a komunikáciou pána Vargu. Bol vždy ochotný a ústretový, doporučujem aj ďalším klientom.S pozdravom Terezia Kadlecová
  • Plynulé a bezproblémové vybavenie registrácie, obhliadok aj dokumentácie k predaju. Vždy dobrá a rozumná dohoda k potrebným stretnutiam. Ďakujem, BK
  • Jednalo sa o prvú spoluprácu s pánom Vargom a môžem povedať, že jeho služby sú na vysokej úrovni, maximálne profesionálny, ľudský a veľmi citlivý prístup, absolútna spokojnosť. Rada využijem Vašich služieb aj v budúcnosti. Prajem veľa spokojných klientov.S úctou Jana Fialová
  • Slušné jednanie a včasné informovanie o všetkých novinkách ohľadom pozemku. Samotná kúpa prebehla bezproblémovo. A.B.
  • So službami pána Vargu sme boli spokojní. Príjemný, ústretový a sympatický človek. Všetko promptne vybavil. Šnajdarová
  • Boli sme veľmi spokojní s pracou pána Vargu a ďakujeme mu za ústretovosť, trpezlivosť, ľudskosť pri predávaní bytu. Emília Depešova
  • Pán Varga je seriózny a slušný pán, ktorý robí svoju robotu poctivo. S jeho prístupom sme boli spokojní. R.S.
  • Boli sme veľmi spokojní s p.Vargom, bol ústretový aj trpezlivý. Doporučujeme jeho služby. Gabriela Hrobárová
  • Pán Zoltán Varga, má vysoko profesionálny a ľudský prístup. Veľké ďakujem. Som Skutočne veľmi spokojná. Gonová
  • Bola som úplne spokojná. Pán Varga bol ústretový a vždy mi podal správne informácie.
  • Veľká spokojnosť s predajom nehnuteľnosti odporúčame p. Zoltána Vargu.Dakujeme Jozef
REALITNÝ MAKLÉR Piešťany
35000
zazmluvnených klientov
5308
recenzií od klientov
66198
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia