Zachovalý rodinný dom s krásnym pozemkom vo vyhľadávanej lokalite.

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Partizánske, Šimonovany - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
139 900 €
179 900 €
40 000€MEGA ZNÍŽENIE O

Ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom v lukratívnej, historickej časti Partizánskeho, v Šimonovanoch. Dom sa nachádza na rozsiahlom rovinatom pozemku s celkovou rozlohou 1318m², s krásnou oddychovou záhradou a ničím nerušeným pokojom.

STAV DOMU:
Zastavaná plocha domu je cca 120m², úžitková cca 280m², obytná plocha izieb s kuchyňou cca 75m².
Rodinný dom je dvojpodlažný, s novou sedlovou škridlovou strechou s vystupujúcim vikiérom a balkónom, z jednej časti je dom podpivničený. Kolaudovaný bol cca v roku 1957. Dom je suchý, zachovalý, udržiavaný, v zime temperovaný. Na dome bola vymenená nová strecha cca 7 rokov dozadu, kedy sa urobilo nové latovanie, paro priepustná fólia, bola osadená nová betónová škridla. Nedávno sa vymenilo vodovodné potrubie a prívod vody do domu, ktorý je úplne nanovo. Inak je dom v pôvodnom, no zachovalom stave. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: elektrina, plyn, verejný vodovod, kanalizácia. Kúrenie je plynové, s plynovým kotlom.

DISPOZÍCIA:

Prvé nadzemné podlažie: vstupné vonkajšie schodisko, vstupná hala + samostatná špajza, chodba; naľavo kuchyňa, za kuchyňou spálňa; ďalej obývačka; napravo kúpeľňa s vaňou spojená s WC, komora so schodiskom na druhé podlažie.
Druhé podlažie: obytná izba s balkónom; priestranná podstrešná povala, kde by sa dal vytvoriť ďalší krásny obytný priestor.
Pivnica pod časťou domu, s vonkajším vchodom, kde sa nachádza plynový kotol na kúrenie, novší bojler Quadrica na ohrev teplej vody.

POZEMOK:

Za domom sa nachádza murovaná garáž s montážnou jamou a s letnou kuchynkou, príp. dielničkou, so zastavanou plochou 36m². Hneď vedľa oddychová zóna pod čerešňou.
Záhradná časť je oddelená plotom, má rozlohu 573m² krásnej rovinatej trávnatej plochy. Nájdeme tu aj zimnú pivnicu na uskladnenie ovocia a zeleniny. Záhrada skutočne poskytuje veľa možností využitia, či už na výsadbu, pestovanie plodín, chovanie zvierat, sad stromov, príp. na výstavbu ďalšieho rodinného domu.

LOKALITA:

Rodinný dom sa nachádza vo veľmi dobrej, tichej, vyhľadávanej lokalite so zástavbou rodinných domov, v historickej časti mesta, len cca 5 minút autom do centra mesta.
V blízkosti sa nachádza Vodný hrad s oddychovým parkom, kostol, obchod s potravinami, služby, vlaková aj autobusová zastávka a pod.

ZHRNUTIE:
Ide o starší rodinný dom v zachovalom stave, je suchý, nevlhne, má vymenenú strechu. Je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa, ktorý môže využiť aj veľký podkrovný priestor. Nachádza sa na úžasnom veľkom pozemku s veľa možnosťami využitia, v skvelej vyhľadávanej lokalite. Odporúčam aj pre rodiny s deťmi, ktoré hľadajú rodinný dom s bezpečným dvorom.
Dom je voľný ihneď. Rada Vás ním prevediem pri osobnej obhliadke.

"Zachovalý rodinný dom s krásnym pozemkom vo vyhľadávanej lokalite. "
vyhľadávaná lokalita
ihneď voľná
bezproblémové parkovanie
elektrina, plyn, voda, kanalizácia
elektrina na pozemku
voda na pozemku
plyn na pozemku
izieb
120 m²
280 m²
75 m²
1318 m²
17x85
áno
áno
1957
tvárnice
pozemok
klasický
2

Lucia Vlčková

Realitný maklér Partizánske

0910... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0910 982 524 luciavlckova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Partizánskom podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Partizánskom, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Partizánskom

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Partizánskom.

35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62741
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
62346 luciavlckova[at]haloreality.sk 139900
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Max. spokojnosť. Mila, prijemna, ochotna pomoct, poradit. Viera Pauleova
 • So službami p. Vlčkovej som nadmieru spokojná. Je to profesionál, ktorý splnil moje požiadavky. V budúcnosti sa určite opäť obrátim na p. Vlčkovú. Veronika
 • Dobrý deň, s p. VLČKOVOU som veľmi spokojná, je ústretova, šikovná, ihneď ma informuje o záujemcoch, dôverujem jej, zverila som jej aj ohodnotenie nehnuteľnosti, usmernila ma, som veľmi spokojná, že je mojou maklérkou a verím, že to ocenia aj jej nadriadení. Milena Chrenková
 • Spokojní kupujúci jednoizbového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.

 • Pani Vlckova bola vzdy ochotna, pohotova, trpezliva. Velka spokojnost. Jarmila Tomková
 • Veľká spokojnosť s pani maklérkou Vlčkovou. Ústretová, profesionálna a veľmi šikovná. Určite ešte využijeme jej služby :-). T. P.
 • Spokojný kupujúci dvojizbového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala realitná maklérka Lucia Vlčková.

 • Ďakujeme za vedenie pri predaji nehnuteľnosti, každú zodpovednú otázku (niektoré aj viackrát). Oceňujeme promptné reagovanie, keď bolo potrebné niečo preveriť. Všetko sme spoločne dotiahli do úspešného konca, prajeme veľa spokojných klientov. MK a AK
 • Spokojní kupujúci rodinného domu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.

 • Spokojní predávajúci a kupujúci dvojizbového bytu v Partizánskom, obchod zastrešovala Lucia Vlčková.

 • Samostatnost, iniciativa, spolahlivost.
 • Dobrý deň, chcem vyjadrIť maximálnu spokojnosť s p. VLČKOVOU. Je ochotná poradiť, usmerňovať, v mojom prípade bolo potrebné vybaviť veľa potrebných dokumentov k predaju nehnuteľnosti. Urobila všetko za mňa. Čo si najviac cením je jej ochota, skúsenosti a hlavne všetko som nechala na ňu a ona sa o všetko postarala. Kiež by bolo veľa takýchto ochotných a milých pracovníkov v oblasti predaja nehnuteľností. Ešte raz ďakujem a prajem p. Vlčkovej veľa pracovných úspechov.CHRENKOVÁ
REALITNÝ MAKLÉR Partizánske
35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62741
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia