Dom v Kuchyni so spoločným pozemkom.

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Kuchyňa - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
65 000 €
80 000 €
15 000€MEGA ZNÍŽENIE O

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s prístavbou, nachádzajúci sa v obci Kuchyňa, okres Malacky. Táto nehnuteľnosť sa rozkladá na rovinatom pozemku o celkovej výmere 1 055 m², pričom časť tohto pozemku slúži ako spoločný priestor so spoluvlastníkmi. Rodinný dom je ideálny pre tých, ktorí hľadajú nehnuteľnosť s potenciálom a možnosťou vlastnej úpravy, nakoľko ponúka priestor na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

Dom sa skladá z pôvodnej časti staršej ako 100 rokov a prístavby z roku 1966. Hlavná stavba je postavená z kvádra a nie je podpivničená. Kúrenie zabezpečujú kachle na tuhé palivo. Nehnuteľnosť momentálne nie je obývaná, čo umožňuje novému majiteľovi začať s úpravami a rekonštrukciou bez zdržania.

INŽINIERSKE SIETE:

Dom je napojený na elektrinu a obecný vodovod, odvod vody je riešený trativodom. Plyn nie je k dispozícii a sanitárne zariadenie je vyriešené vonkajším suchým WC.

POZEMOK:

Nehnuteľnosť sa nachádza na rovinatom pozemku, ktorý zahŕňa dve zastavané parcely (60 m² a 87 m²) a záhrady s celkovou výmerou 908 m². Časť pozemku tvorí spoločný dvor o výmere 368 m², ktorý je k dispozícii všetkým spoluvlastníkom.

LOKALITA:

Obec Kuchyňa ponúka príjemné a pokojné prostredie s dobrou dostupnosťou do väčších miest, ako je Malacky, a základnú občiansku vybavenosť. Okolie obce je známe krásnou prírodou a ponúka možnosti pre rekreačné aktivity, ako sú turistika a cykloturistika.

Ak hľadáte dom s históriou a potenciálom na ďalšie úpravy, táto ponuka je pre Vás! Pre bližšie informácie a obhliadky nás neváhajte kontaktovať.

"Dom v Kuchyni so spoločným pozemkom."
izieb
59 m²
1055 m²
áno
1966
tvárnice
pozemok
klasický

Lukáš Emrich

Realitný maklér Malacky, Senica

0907... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0907 115 577 lukasemrich[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Malackách podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Malackách, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Malackách

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Malackách.

35000
zazmluvnených klientov
5579
recenzií od klientov
67581
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
67978 lukasemrich[at]haloreality.sk 65000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
POTREBUJETE HYPOTÉKU?

Vypočítajte si, aká bude približná mesačná splátka hypotéky pri danej výške úroku.

%

 

1526 €/mesačne

MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Dobrý deň pán Emrich, ďakujem za info. Skvelá práca! Už len aby sa podarilo nájsť vážneho kupcu.Dana H.
  • Výborné jednanie, všetko vysvetlil, pripravil. Dal si prácu s malými upravami v byte pri zhotovovaní fotiek. Férové jednanie. S najomníkmi dojednanými pánom Emrichom zatial velká spokojnost.Vlado Novák
  • Vynikajúca práca pána Emricha. Ak bude v budúcnosti príležitosť, zase ho oslovím, prípadne doporučím známym.A.L.
  • Ďakujeme za profesionálne sprostredkovanie kúpy domu. Na každú otázku sme okamžite od neho vedeli odpoveď. Je vidieť, že sa rozumie problematike kúpy a predaja nehnuteľností. Radosť spolupracovať s takýmto profesionálom ako je pán Lukáš Emrich. Sme nadmieru s ním spokojní. Ak by sme v budúcnosti niečo podobné riešili, tak ho určite oslovíme. Erika Stašková
  • Spoluprácu makléra hodnotím veľmi kladne, pán Emrich bol milý, slušný, zodpovedný a samozrejme veľmi zhovievavý , veľmi dobre sa mi s ním spolupracovalo , všetko to, čo sľúbil dodržal - od obhliadky cez info a všetky záležitosti ohľadom katastra. Veľká spokojnosť, ďakujem. Mgr. Mária Hr.
  • Profesionálny prístup, otvorené jednanie, rýchle reakcie na podnety a otázky, veľmi dobre spracovaný inzerát, pravidelný report.Anton/A.L.
  • S p.Emrichom mam velmi dobré skúsenosti už z minula, kedy nam pomohol s predajom rod. domu, preto som sa na neho obrátila i s kúpou inej nemovitosti,pretože jedná velmi profesionálne, rychlo,zodpovedne a hlavne ludsky, vždy mam pri ňom pocit istoty, najde riešenie v každej situacii, je citit z jeho jednania, že ho praca bavi a robi ju zo srdcom, preto za mna vrelo odporúčamKocáková J.
  • Ochota, ústretovosť, dôvera ďakujeme.ADŽ
  • Sme veľmi spokojní so spoluprácou s naším realitným maklérom! Všetky kroky prebehli ľahko a pohodlne vďaka jeho profesionalite a pozornému prístupu k našim potrebám. Cítili sme podporu na každom kroku a všetky otázky boli vyriešené rýchlo a bez zbytočného stresu. Úprimne ďakujeme za vynikajúce služby a už teraz vieme, že v budúcnosti budeme odporúčať len tohto odborníka našim priateľom a známym!Oksana Hlushko
  • Našli sme si na FB stránke pána Lukáša Emricha Haloreality nehnuteľnosť, ktorá nás na prvý pohľad veľmi zaujala. Bola super nafotená a priložený bol aj výstižný popis. Skontaktovali sme sa s pánom Emrichom a všetko už prebehlo veľmi rýchlo a hladko. Príjemná obhliadka, všetko mal do detailov pripravené a naštudované, žiadna otázka ho nezaskočila a v tom sa pozná jeho veľká profesionalita. S jeho prácou sme boli veľmi spokojní. Keby sme kupovali či predávali nehnuteľnosť, tak určite oslovíme pána Emricha. Pán Emrich je TOP - VRELO ODPORÚČAME!Erika Stašková
  • Chcela by som vyjadriť veľkú vďaku Lukášovi za sprostredkovanie predaja rodinného domu v Sekuliach. Veľmi oceňujem profesionálny prístup od začiatku až do konca, ústretovosť, pravidelnú komunikáciu, nekonečnú trpezlivosť a tiež ochotu pomôcť aj tam, čo nebolo jeho povinnosťou. Prajem mu ešte veľa zdravia, nadšenia a úspechov pri ďalšej náročnej, no zaujímavej práci.Štefánia Benkovičová
  • Lukáša odporúčam, je veľmi spoľahlivý, vždy sa dá na neho spoľahnúť, pomôže, poradí ja som veľmi spokojná s jeho prácou a ochotou.Ďakujem, Veronika Vrablicova
REALITNÝ MAKLÉR Malacky
35000
zazmluvnených klientov
5579
recenzií od klientov
67581
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia