Overená nehnuteľnosť

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom , pozemok 1808 m²

IDETE NESKORO
NEHNUTEĽNOSŤ UŽ NIE JE AKTUÁLNA

Ponúkame vám na predaj 7-izbový rodinný dom v obci Moravany nad Váhom vzdialenej necelých 5 km od kúpeľného mesta Piešťany. Je postavený v centrálnej časti obce na rovinatom pozemku o rozlohe 1808 m² s orientáciou východ-západ.

Stavba: samostatne stojaci dvojpodlažný dom obdĺžnikového pôdorysu, kompletne podpivničený, kolaudovaný a užívaný od roku 1989. Základy betónové s izoláciou, steny suterénu z monolitického betónu, obvodové zvislé konštrukcie nadzemných podlaží murované z kvádrov hrúbky 40 cm, stropné konštrukcie železobetónové s podhľadom, schody betónové, strecha plochá s krytinou z asfaltových pásov, klampiarske prvky pozinkovaný plech. Fasáda je brizolitová so soklom z marmolitu.
IS: elektrina 380V, plyn, vodovod, odpad riešený do žumpy.
Zastavaná plocha je 115 m², úžitková plocha cca 330 m², obytná cca 220 m².

Interiér: podlahy cementový poter s finálnou vrstvou z PVC krytiny a keramickej dlažby v niektorých miestnostiach, omietky vápennocementové, WC a kúpeľňa keramický obklad, kovové interiérové zárubne, interiérové dvere drevené so sklenenou výplňou, okná drevené s izolačným dvojsklom, ohrev TÚV a vykurovanie centrálne plynovým kotlom s radiátormi.

Dispozičné riešenie: v suteréne sa nachádza práčovňa a pivničné miestnosti, v 1.NP vstupné zádverie, chodba, 3 izby, kuchyňa s komorou, kúpeľňa a samostatné WC, v 2.NP chodba, 4 izby, kúpeľňa a kúpeľňa s WC.

Exteriér: rovinatý slnečný pozemok s rozmermi cca 17x107 m prevažne zatrávnený s ovocnými a okrasnými drevinami.

Lokalita: obec leží na ľavom brehu rieky Váh cca 5 km severozápadne od Piešťan v blízkosti kúpeľného ostrova. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane materskej a základnej školy, lekárne, pošty, obchodov, reštaurácií a ubytovacích zariadení. Svojim obyvateľom poskytuje dostatok možností na voľnočasové aktivity (kultúrne podujatia, turistika, cykloturistika, rybárčenie).

Hodnotenie makléra: dom zodpovedá svojmu veku a opotrebeniu, nutnosť opravy strechy (pri silných dažďoch dochádza v niektorých miestach k zatekaniu). Vhodný pre početnejšiu rodinu alebo firemné využitie.

Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke s celkovou RPMN 2%.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
4121
recenzií od klientov
59054
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
52529 martinvozar[at]haloreality.sk 245000

Aktuálne 4121 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 4121 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

25000
klientov so zmluvou
4121
recenzií od klientov
59054
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia