Predaj, rodinný dom Moravany nad Váhom, pozemok 1808 m² + 3D OBHLIADKA

rodinný dom - predaj Moravany nad Váhom
TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na predaj 7-izbový rodinný dom v obci Moravany nad Váhom vzdialenej necelých 5 km od kúpeľného mesta Piešťany. Je postavený v centrálnej časti obce na rovinatom pozemku o rozlohe 1808 m² s orientáciou východ-západ.

Stavba: samostatne stojaci dvojpodlažný dom obdĺžnikového pôdorysu, kompletne podpivničený, kolaudovaný a užívaný od roku 1989. Základy betónové s izoláciou, steny suterénu z monolitického betónu, obvodové zvislé konštrukcie nadzemných podlaží murované z kvádrov hrúbky 40 cm, stropné konštrukcie železobetónové s podhľadom, schody betónové, strecha plochá s krytinou z asfaltových pásov, klampiarske prvky pozinkovaný plech. Fasáda je brizolitová so soklom z marmolitu.
IS: elektrina 380V, plyn, vodovod, odpad riešený do žumpy.
Zastavaná plocha je 115 m², úžitková plocha cca 330 m², obytná cca 220 m².

Interiér: podlahy cementový poter s finálnou vrstvou z PVC krytiny a keramickej dlažby v niektorých miestnostiach, omietky vápennocementové, WC a kúpeľňa keramický obklad, kovové interiérové zárubne, interiérové dvere drevené so sklenenou výplňou, okná drevené s izolačným dvojsklom, ohrev TÚV a vykurovanie centrálne plynovým kotlom s radiátormi.

Dispozičné riešenie: v suteréne sa nachádza práčovňa a pivničné miestnosti, v 1.NP vstupné zádverie, chodba, 3 izby, kuchyňa s komorou, kúpeľňa a samostatné WC, v 2.NP chodba, 4 izby, kúpeľňa a kúpeľňa s WC.

Exteriér: rovinatý slnečný pozemok s rozmermi cca 17x107 m prevažne zatrávnený s ovocnými a okrasnými drevinami.

Lokalita: obec leží na ľavom brehu rieky Váh cca 5 km severozápadne od Piešťan v blízkosti kúpeľného ostrova. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane materskej a základnej školy, lekárne, pošty, obchodov, reštaurácií a ubytovacích zariadení. Svojim obyvateľom poskytuje dostatok možností na voľnočasové aktivity (kultúrne podujatia, turistika, cykloturistika, rybárčenie).

Hodnotenie makléra: dom zodpovedá svojmu veku a opotrebeniu, nutnosť opravy strechy (pri silných dažďoch dochádza v niektorých miestach k zatekaniu). Vhodný pre početnejšiu rodinu alebo firemné využitie.

Ing. Martin Vozár

I speak English

0908... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT martinvozar[at]haloreality.sk 0908 996 875

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

52529 martinvozar[at]haloreality.sk 245000
245 000 €
PN-52529VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
115 m²
330 m²
220 m²
1808 m²
pôvodný
17x107
elektrina 380V, pllyn, obecný vodovod, odpad riešený do žumpy
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Ďakujem pánovi Vozárovi za rýchle a bezproblémové jednanie pri predaji rodinného domu. Bol ochotný, milý a trpezlivý. Jeho služby môžem len doporučiť.

Bola som velmi spokojna s p.Vozarom. Spraval sa velmi profesionalne. Z jeho strany bola vzdy ochota,zodpovednost,flexibilita.o vsetkom ma...

Spokojnosť, profesionál ako sa patrí.

Boli sme s predajom domu veľmi spokojní, tak rýchlo predaný dom sme ešte nevideli :) Veľké ďakujem.

Ing. Vozár = dobrá voľba. Rýchle, profesionálne jednanie, ochota vysvetliť a poradiť pri predaji pozemku. Odporúčam aj iným bezradným klientom...

Veľmi príjemný a profesionálny prístup. Pán Vozár sa postaral o všetko, čo bolo treba. Nerozumela som niektorým veciam...

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia