Dom využiteľný ako chalupa, na prenájom pre turistov alebo ako dom pre rodinu

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Malatiná, chalupa na Orave - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
CENA NA ZAVOLANIE

Ponúkame na predaj podpivničený rodinný dom, v strede turistickej Oravskej obce Malatiná. Dom má šarm vidieka a tunajšieho spôsobu života. 1poschodie je pekne zrekonštruované. K domu prislúchajú aj na Orave tzv. zadné stavy, ktoré dýchajú históriou tunajších materiálov a vtedajšieho spôsobu života. Boli využívané ako hospodárska a skladová časť, tiež ako dielňa a dreváreň. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 439m² . Prízemie je možné dokončiť a tým zväčšiť plochu k užívaniu.

STAV DOMU:
Rodinný dom je murovaný zo škvarobetónových tvárnic a podpivničený. Je rozdelený na liste vlastníctva na dve bytové jednotky. Byt na prízemí je momentálne neprerobený, vrátane okien a vchodových dverí. Bola tu začatá prestavba, ktorá nebola dokončená. Nachádzajú sa tu ale všetky vodovodné a odpadové pripojenia. Byt na prvom poschodí má vlastný vchod s presklenými širokými vstupnými dvermi. Okná sú drevené eurookná a podlahy sú drevené, len v kúpeľni, pri kuchynskéj linke a vo vstupnej chodbe je dlažba.
Strecha a krov boli sú zrenovované. Kúrenie je zabezpečované hlavne plynovým kotlom, ale na prízemí a prvom poschodí je krbová pec. Dom je vhodný na celoročné bývanie alebo na rekreačné využitie. Je možné sa hneď nasťahovať.

DISPOZÍCIA DOMU:
Vedľa domu je prírodná vyštrkovaná a čiastočne zatrávnená príjazdová cesta k domu, kde sa dá parkovať. Dom má 2 vchody a 2 bytové jednotky, ktoré sú uvedené aj na liste vlastníctva. Z dvora vedú bezbariérovo jedny dvere do prízemnéj, neprerobenéj obytnej jednotky a druhé dvere, ktoré sú presklené do druhej obytnej časti ktorá je zrekonštruovaná. V zrekonštruovanej časti sa nachádza priestranná, svetlá chodba, v ktorej je momentálne umiestnená práčka a sušička. Z nej sa prechádza dreveným schodišťom na prvé poschodie. Tu sa v chodbe vpravo na poschodí nachádza priestranný skladový priestor a naľavo samostatné wc a a samostatná kúpeľňa, ktorá má sprchový kút. Cez chodbu sa dostaneme do svetlej, podkrovnej priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou. Táto izba má balkón, je priechodná a vedie do spálne. Spálňa má výhľad do ulice.

POPIS LOKALITY:

Oravská obec Malatiná patrí k turistickým obciam na Orave, ktoré sú vyhľadávané práve pre svoj pokoj, blízkosť prírody a napriek tomu majú dobrú občiansku vybavenosť.
Jej lokalita umožňuje turistom letnú i zimnú rekreáciu. V blízkosti sú v zimné lyžiarske vleky, možnosť celoročného kúpania v termálnych kúpaliskách Oravice alebo Bešeňová a pre milovníkov bežkovania trasy dolinami a skialpinisti si prídu na svoje v lone Roháčskych vrchov, či na Kubínskej Holi . V lete turistika, bicyklovanie, kúpanie a rybárčenie v neďalekej Oravskej priehrade alebo Liptovskéj Mare.

Výhody kúpy tejto nehnuteľnosti:
- vidiecka lokalita, ktorá zároveň poskytuje dobrú občianku vybavenosť
- okamžite voľná
- priestranne prikryté zadné stavy umožňujúce mať napr. rezbársku dielňu či priestor na letnú
reštauráciu
- priestranný pozemok, poskytujúci miesto na oddych a poprípade ako investícia do budúcnosti
- nádych starých časov, ktoré možno premietnuť do kreatívneho riešenia rekonštrukcie
- možnosť okamžitého bývania
- rozdelenie domu na 2 bytové jednotky s vlastným vchodom čo umožňuje kreatívne využitie nehnuteľnosti ako napr. prenájom na bývanie, kombinácia vlastného bývania a podnikania a podobne

"Dom využiteľný ako chalupa, na prenájom pre turistov alebo ako dom pre rodinu "
vyhľadávaná lokalita
tichá lokalita
ihneď voľná
bezproblémové parkovanie
elektrina, plyn, voda, kanalizácia, internet
elektrina na pozemku
voda na pozemku
kanalizácia
plyn na pozemku
278 m²
160 m²
439 m²
áno
tvárnice
pozemok
klasický
2

Slavomíra Ploransky

Realitný maklér Tvrdošín

091... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0911 288 853 slavomiraploransky[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Dolnom Kubíne podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Dolnom Kubíne, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Dolnom Kubíne

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Dolnom Kubíne.

35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62737
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
65978 slavomiraploransky[at]haloreality.sk 105000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Veľmi príjemná pani. Ochotná pomôcť. Rýchle jednanie z predajom. Vrelo odporúčam.Peter
 • Veľká vďaka p. maklérke S. Ploransky za ústretovosť a ľudský prístup. Je to veľmi sympatická, milá a príjemná žena, ochotná pomôcť v každej situácii. To, čo u mňa bolo nereálne, ona zvládla bez problémov na výbornú. Určite ju odporučím. M.Š.
 • Spokojný predávajúci nehnuteľnosti v Tvrdošíne, na fotke s maklérkou Slavomírou Ploransky.

 • Týmto sa chcem ešte raz úprimne poďakovať pani Slávke, vďaka ktorej bol predaj nášho domu veľmi rýchly a hladký. Chcem vyzdvihnúť najmä kvalitnú komunikáciu, ústretovosť a pohotový prístup. Pani Slávka bola vždy plne k dispozícii, previedla nás celým procesom absolútne profesionálne a zároveň ľudsky. Ako v každom procese, tak aj u nás nastali drobné výzvy, ktoré zvládla na výbornú. A musím uznať, že to bol skutočne stopercentný servis. Ak zvažujete predaj nehnuteľnosti, tak odporúčam určite pani Slávku, pretože spôsob, akým pracuje, je dnes už vzácnosť. Tak ešte raz veľká vďaka.Bieľaková Zuzana
 • Veľmi milá, prijemná a ústretová pani maklérka. Bolo nám cťou s ňou spolupracovať. Odporúčame všetkými desiatimi…V.M.
 • So všetkými službami od pani Ploransky pri predaji našej nehnuteľnosti sme boli spokojní. Akúkoľvek otázku som položil, bola mi adekvátne zodpovedaná. Všetko, čo bolo sľúbené a bolo v kompetencii RK, bolo dodržané a zakaždým, keď bolo niečo potrebné vybaviť, bolo to vybavené na čas a k spokojnosti mňa/nás ako klientov. Pridávam ešte tieto veľké plusy: profesionálny prístup, informovanosť, termíny a stretnutia boli vždy na čas - nikdy nemeškala, nikdy nevystupovala arogantne ale vždy zdvorilo, hodnotím veľmi pozitívne. Môžem len odporučiť. Ďakujem za Vašu odbornú pomoc a asistenciu pri predaji našej nehnuteľnosti. M.H.
 • Velmi príjemná a milá pani maklérka, ďakujem za spoluprácu. Odporúčam každému, kto rieši predaj alebo kúpu domu alebo bytu! Čo povie, to aj dodrží! Ďakujem pekne a pozdravujem pani Ploransky.Jurco P.
 • Kúpa nehnuteľnosti prebehla rýchlo a podľa predstáv. Pani Ploransky je veľmi ústretová, milá a komunikatívna. Ozrejmila všetky detaily a o celom procese sprostredkovania informovala. Vrelo odporúčam všetkými desiatimi.B. S.
 • Spokojní predávajúci bytu v Tvrdošíne, na fotke so Slavomírou Ploransky.

 • Spokojná kupujúca pri preberaní štvorizbového bytu v Námestove, na fotke so Slavomírou Ploransky.

 • Spokojnosť je hlavne po stránke komunikácie a v poskytovaných detailoch o celom procese ako sprostredkovania, tak aj predaja/kúpi. Maklérka pamätá na všetky úkony spojené s kúpou a predajom nehnuteľností. Je zjavné, že skúsenosť a odborný servis nie sú cudzie slová.
 • Pani Ploransky je veľmi ústretová a milá. Hoci sme sa nestretli osobne, v telefonickom i mailovom styku s klientom prekazuje veľkú odbornosť a zanietenosť. Okrem toho vždy promptne splní všetko na čom sa s klientom dohodne. Ďakujem jej za odvedenú prácu, s ktorou som veľmi spokojná. Firme HALOREALITY, pre ktorú pracuje, želám viac takýchto pracovníkov, ktorí šíria ich dobré meno po celom Slovensku. H.H.
REALITNÝ MAKLÉR Dolný Kubín
35000
zazmluvnených klientov
4760
recenzií od klientov
62737
doteraz v ponuke
110
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia