Predaj, rodinný dom Magnezitovce, Mníšany - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

rodinný dom - predaj Magnezitovce
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, Magnezitovce. Dom sa nachádza na veľkom pozemku o rozlohe 1800 m². Dispozícia : 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, Wc. Dom je v pôvodnom stave, kupujúci si môže previesť rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Vykurovanie je formou plynového kotla. Na pozemku sa ešte nachádza letná kuchyňa, garáž, pivnice, stodola. K nehnuteľnosti prináleží aj veľká záhrada, ktorá ponúka tiché prostredie. Dom sa nachádza v strede obce, v blízkosti je obchod. Obec je vzdialená od Revúcej 14 km.

Ivan Vranec

I speak English

0915... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT ivanvranec[at]haloreality.sk 0915 113 156

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

53246 ivanvranec[at]haloreality.sk 37000
37 000 €
RA-53246VYTLAČIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
G
500 m²
1300 m²
100 m²
1800 m²
pôvodný
v hotovosti alebo hypotékou
60x30
el. prípojka, plyn, kanalizácia
HYPOKALKULAČKA
%
1526 €
Chcem najlepšiu hypotéku (nezáväzne)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI:

Veľmi ochotný iniciatívny Pán maklér. Ďakujem

Úplná spokojnosť, profesionálny no zároveň ľudský prístup. Ďakujem.

Ochotný, milý, skvelá spolupráca.

MÔJ PROFIL
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Vaše súkromie je prvoradé

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že vás táto hláška otravuje a vy súhlasíte s prednastavenými cookies, kliknite na Súhlasím (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia