Predaj, dvojizbový byt Liptovský Hrádok - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

dvojizbový byt - predaj Liptovský Hrádok
Znížená cena TOP ponuka Iba u nás
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj dvojizbový byt 60m², v OV, v Liptovskom Hrádku, ulica Komenského, orientácia východ/západ. Byt sa nachádza v bytovom dome na vyvýšenom prízemí z troch, bez výťahu. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii plastové okná, plávajúca podlaha, drevené parkety, omietky, murovaná kúpeľňa s toaletou, špajza. V byte zostáva kuchynská linka, elektrická rúra s plynovým sporákom, umývačka riadu a v obývacej izbe sedacia súprava. K bytu prislúcha pivnica o výmere 12m². Bytový dom prešiel rekonštrukciou strechy v roku 2012, vchodové dvere s elektrickým vrátnikom. Byt má ústredné kurenie a v súčasnej dobe nemá balkón, v blízkej dobe sa plánuje dobudovanie balkónov a zateplenie bytového domu. Byt sa nachádza v tichej lokalite, v blízkosti bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Patrik Nováki

0948... ZOBRAZIŤ CELÝ KONTAKT patriknovaki[at]haloreality.sk 0948 211 112

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

51299 patriknovaki[at]haloreality.sk 66990
O obci Nové Mesto nad Váhom:

49 600

HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU