Ihneď obývateľný s veľkým pozemkom

OVERENÁ NEHNUTEĽNOSŤ

Predaj, rodinný dom Ladzany, s veľkým pozemkom 2 459 m² - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Znížená cena TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
94 990 €

Máme pre vás jedinečnú príležitosť kúpy rodinného domu v malebnej obci Ladzany, okres Krupina, v regióne, ktorý je známy svojou čistou prírodou, vinárskou tradíciou a termálnymi kúpeľmi v blízkosti (Dudince). Tento dom ponúka pokoj vidieka a zároveň výbornú dostupnosť k službám a mestám v okolí. Ponúkame na predaj samostojaci slnečný priestranný rodinný dom s garážou, komorou, pajtou postavený na slnečnom rovinatom pozemku o rozlohe 2 459 m².

DISPOZÍCIA:

Dispozične pozostáva zo štyroch priestranných obytných miestností, kuchyne, špajze, dvoch kúpeľní ( jedna so sprchovacím kútom a WC, druhá s vaňou), technickej miestnosti. K rodinnému domu patrí garáž, miestnosť využívaná ako sklad, komora, pivnica. Na dvore je aj udiareň s pecou a veľká pajta vo veľmi zachovalom stave.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:

V priestrannom rodinnom dome, ktorého časť je postavená z tehál a časť je postavená z kameňa, bola vymenená časť okien za plastové, v izbách sú plávajúce podlahy. Rodinný dom je napojený na verejný vodovod, odpad je riešený septikom, elektrina je v jednej časti domu meď, v druhej časti hliník, kúrenie pecou na pevné palivo, ohrev vody elektrický bojler, strecha glazovaná škridla. Dom je čiastočne podpivničený.

VÝHODY:

- Kúpou ihneď voľný
- Ihneď obývateľný
- Čiastočná rekonštrukcia
- Vinárska oblasť s veľkým počtom slnečných dní
- Veľký súvislý pozemok s úrodnou pôdou, vhodný na pestovanie veľkého množstva plodín

LOKALITA:

Ladzany sú skrytou perlou regiónu Hont. Táto menšia obec v okrese Krupina ponúka ideálne útočisko pre tých, ktorí hľadajú pokoj a spojenie s prírodou, no zároveň chcú mať na dosah mestskú infraštruktúru. Okolie je ideálne na turistiku, cykloturistiku, pestovanie, vinohradníctvo, alebo len pokojný relax v prírode.Ideálne na pokojné bývanie alebo rekreačné účely.
V obci je základná občianska vybavenosť, obchod, pohostinstvo, autobusové spojenie, škôlka, obecný úrad, futbalové ihrisko.

"Ihneď obývateľný s veľkým pozemkom "
izieb
300 m²
250 m²
180 m²
2459 m²
áno
áno
áno
tehlová
pozemok
klasický

Darina Sedliaková

Realitný maklér Zvolen, Žiar nad Hronom, Detva

0910... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0910 989 687 darinasedliakova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Krupine podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Krupine, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Krupine

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na všetkých relevantných realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Krupine.

35000
zazmluvnených klientov
5780
recenzií od klientov
68343
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
71070 darinasedliakova[at]haloreality.sk 94990
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
POTREBUJETE HYPOTÉKU?

Vypočítajte si, aká bude približná mesačná splátka hypotéky pri danej výške úroku.

%

 

1526 €/mesačne

MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
  • Ste naozaj na správnom mieste. Príjemná spolupráca s Vami, p. Sedliaková. Ďakujem.Erika S.
  • Výborná komunikácia, všetko prebehlo hladko, odporúčam aj pre iných predávajúcich.Anton Bobák
  • S prácou pani Sedliakovej sme boli veľmi spokojné. Ďakujeme za naozaj profesionálny prístup a komunikáciu. Predaj pod jej taktovkou prebehol bez problémov a tak jej prácu môžeme len odporučiť. Ďakujeme Anežka
  • Ďakujem za príjemné jednanie, profesionálny prístup ku klientom, ústretovosť a rady pri sprostredkovaní predaja mojej nehnuteľnosti.Milada Vaňová
  • Okrem toho, že pani Sedliaková je veľký odborník vo svojom odbore je aj nesmierne ochotna a ľudská. Bez nej by bola moja kúpa bytu nočná mora. Má skvelé spolupráce a profesionálov v oblasti finančníctva, ktorí dokážu nemožné spolu s pani Dáškou. Som jej doživotná dlžníčka, ušetrila mi veľa sĺz a nervov, je proste poklad.
  • Veľmi pekne ďakujeme pani Sedliakovej za sprostredkovanie a vybavenie všetkých potrebných vecí. Veľmi milá, ochotná a profesionálna vo svojej profesii. Odporúčame, M.P.
  • Chceme Vám veľmi pekne poďakovať za sprevádzanie celým procesom nákupu. Oceňujeme Vašu vysokú profesionalitu a budeme Vás určite odporúčať. Prajeme Vám všetko dobré, najmä zdravie! Ďakujeme S pozdravom rodina M.
  • Pani Darinka Sedliakova je úplne snenzacna nie len ako maklér ale aj ako človek ďakujeme za všetko čo pre nás dokázala urobiť veľa vďaka.S úctou Matúškova
  • Darinka je neskutočná profesionálka...jej ľudský prístup a veľké srdce ju vystrelili tak vysoko, že jej služby budem odporúčať všetkým, ktorí to budú potrebovať. Vy máte v nej fakt skvelú maklérku a ja som rada, že som o predaj nášho domčeka požiadala práve ju... Iveta Indrová

  • Na pani Darinu sme natrafili pri kúpe nehnuteľnosti v roku 2020...pri predaji bytu v roku 2025 som mala jasno, koho oslovím :) Možno hovorí viac a viackrát to isté :), ale pri tejto službe, do ktorej sa bežný človek nevyzná, to nie je na škodu veci. S výberom som spokojná, služba bola poskytnutá na 100%, rýchlosť závisí od záujmu kupujúcich. Ale aj to nám vyšlo SUPER v obidvoch prípadoch. ĎAKUJEM!BT
  • Veľmi pekne ďakujeme pani Sedliakovej, ktorá nám pomohla s predajom bytu. Ochotný, milý a hlavne ľudský prístup. O všetkom nás informovala. Vrelo odporúčam ostatným.T.R.
  • Predával som byt vo Zvolene a pani Sedliakovú som si vybral na základe referencií na internete. Podpísali sme exkluzívnu zmluvu, aby som nemal s predajom žiadne starosti. Od toho momentu všetky záležitosti riešila pani Sedliaková a zároveň ma o všetkom ihneď informovala, keď sa niečo dialo. Komunikácia prebiehala telefonicky a cez e-mail, ak sme potrebovali zaslať nejaké dokumenty. Osobne som sa dostavil potom už len na podpis zmluvy. Pani Sedliaková sa vždy snažila aj časovo prispôsobiť mne, ako predávajúcemu a zároveň kupujúcemu, aby sme predaj dokončili čo najskôr. Práca pani Sedliakovej presne splnila to ako som si predstavoval predaj bytu bez starostí. Peter Dubovský
REALITNÝ MAKLÉR Krupina
35000
zazmluvnených klientov
5780
recenzií od klientov
68343
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia