Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, dvojizbový byt Kežmarok, ul. Martina Lányiho - ZNÍŽENÁ CENA

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA
83 000 €
97 000 €
14 000€MEGA ZNÍŽENIE O

Ponúkame na predaj dvojizbový 54m², vo vyhľadávanej časti mesta Kežmarok.

Byt je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na 2/4 podlaží s orientáciou sever-juh. Byt je v pôvodnom stave bez rekonštrukcie (umakartové jadro, pôvodné vnútorné inštalácie a rozvody sieti).

Dispozičné riešenie bytu:
Vstupná chodba (10,3m²) so vstupom do kúpeľne (2,56m²), samostatné WC (0,97m²), spálňa (12,1m²). obývacia izba (16,3m²). Ďalej sa nachádza kuchyňa (11,8m²). Byt nemá loggiu ani balkón. Podiel priestoru na spoločných častiach a spoločných zariadeniach
domu, na príslušenstve a spoluvlastnícky podiel k pozemku 5070/142516.

Technický stav bytu:
Vykurovanie: centrálne s možnosťou vlastnej regulácie podľa potreby.
Stúpačky sú v celom bytovom dome pôvodné okrem kanalizácie.
Bytový dom - zateplený obvodový plášť.
Byt je pripravený k používaniu a nasťahovaniu. Mesačné náklady: 100,- € pre 1 osobu.

Bytový dom:
Panelová stavba.
Parkovanie je pred bytovým domom.
Energetický certifikát nebol vytvorený.

V blízkosti tejto lokality sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Vzdialenosť:
Centrum - 600m,
Obchody - 5 min. chôdze,
Základná škola/ Materská škola - 10 min. chôdze

vyhľadávaná lokalita
ihneď voľná
zateplená
bezproblémové parkovanie
izieb
54 m²
osobné
2/4
juh
áno
áno
áno
panelová

Bc. Dagmar Hájeková

Realitný maklér Spišská Nová Ves, Levoča

0905... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0905 389 280 dagmarhajekova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena. V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedení a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich v Kežmarku podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť danej nehnuteľnosti v Kežmarku, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Uvedené rozmery a plochy sú orientačné a môžu sa mierne líšiť od skutočného stavu. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali aj v Kežmarku

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na skoro 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti v Kežmarku.

25000
klientov so zmluvou
4434
recenzií od klientov
60909
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
59449 dagmarhajekova[at]haloreality.sk 83000
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Profesionálny prístup, výborná komunikácia, maximálna spokojnosť. Roman K.
 • S p.Hájekovou je úžasná spolupráca. Jej komunikácia, spoľahlivosť a profesionalita je na špičkovej úrovni. Zároveň je veľmi empatická a ľudská. Moju plnú dôveru si získala hneď pri prvej príležitosti spokupráce. Veľmi si ju vážim a zároveň sa teším na spoluprácu s ňou i v budúcnosti. Jana Korkošová
 • Rady by sme sa poďakovali p. Dagmar Hájekovej z RK Haloreality v SNV, ktorá nám zabezpečovala servis pri predaji nehnuteľnosti v Spišskej Belej. Je profesionálka vo firme, ktorá je naozaj ľudská v tvrdom svete biznisu. Pripravila atraktívny vizuál a bezchybné doklady od predaja až po zápis v katastri za 60dní. Zbavila nás stresu a ušetrila nervy aj čas.Ďakujeme Marta N. a Ruth C.
 • Veľké ďakujem patrí pani maklérke za profesionálny a ľudský prístup pri predaji bytu jej ústretovosť,ochota,porozumenie. Ďakujem Janka Lampartová
 • Spokojní kupujúci a predávajúci pri odovzdávaní bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

 • 100% spokojnosť, len odporúčam. Michal
 • Spokojní klienti (kupujúci a predávajuci) z odovzdávania dvojizbového bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

 • Spokojné klientky z odovzdávania bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

 • Spokojná predávajúca a kupujúca pri odovzdávania bytu v Spišskej Novej Vsi, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

 • Spokojní klienti - predávajúci a kupujúca z odovzdávania rodinného domu v okrese Spišská Nová Ves, obchod zastrešovala manažérka pobočky Bc. Dagmar Hájeková.

 • Výborná spolupráca, rýchla komunikácia, ochota, maximálna spokojnosť. Juraj S.
 • Boli sme veľmi spokojní.
PROFIL MAKLÉRA Bc. Dagmar Hájeková
25000
klientov so zmluvou
4434
recenzií od klientov
60909
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia