Overená nehnuteľnosť

Bezpečná kúpa s profesionálmi v realitách

Predaj, pozemok pre rodinný dom 795m² Čechy - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

TOP ponuka Iba u nás 3D OBHLIADKA VIDEO OBHLIADKA

Ponúkame na predaj pozemok vhodný aj na stavbu rodinného domu v obci Čechy, okres Nové Zámky.
Pozemok s výmerou 795 m² je slnečný, na katastri vedený ako "ostatná plocha", nachádzajúci sa v extraviláne obce, ale situovaný hneď za rodinnými domami.

IS - elektrina, voda, plyn - neďaleko pozemku.

Súčasťou predaja je aj vypracovaná projektová dokumentácia k stavbe rodinného domu na tomto pozemku so stavebným povolením.

Nehnuteľnosť je kúpou ihneď voľná.

Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám rada odpoviem pri osobnej obhliadke.

795 m²
25x30
pozemok

Mgr. Jana Sláviková

Realitný maklér Nové Zámky

0908... ZOBRAZIŤ KONTAKT 0908 798 364 janaslavikova[at]haloreality.sk
Sme overenou realitnou kanceláriou a súčasťou Združenia realitných kancelárii Slovenska
Najlepšia hypotéka

Potrebujete hypotéku? Nenechávajte to na vašu banku, či známeho, môžte ušetriť aj tisíce eur. Získajte tú najlepšiu bez zbytočného behania. Pozrite si sekciu Najlepšia hypotéka - porovnanie bánk a dozviete sa, na čo si dávať pri výbere hypotéky pozor a prečo si zvoliť hypotéku práve cez nášho partnera. A navyše, nemusíte byť ani nás klient, stačí vyplniť nezáväzne hypotekárny formulár.
* výpočet má len informatívny charakter, splátka pri 80% hypotéke s celkovou RPMN 2%.

Rezervácia nehnuteľnosti

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

Obhliadka a aktuálny stav

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

Práva k inzerovanej nehnuteľnosti

Inzerovaná nehnuteľnosť nie je záväznou ponukou na uzavretie zmluvy. Majiteľ nehnuteľnosti má právo voľby kupúceho/nájomcu podľa vlastného uváženia a svojich podmienok. Uvedená cena nie je záväzná a môže sa meniť od podmienok majiteľa nehnuteľnosti a dohodou s kupujúcim. Fotky, videá, 3D prezentácie, pôdorysy a popis nehnuteľnosti sú autorským právom HALO reality, s.r.o. a nie je povolené ich kopírovať a to za žiadnych okolností.

Aby naši makléri predávali

Robíme všetko preto, aby naši makléri predávali vaše nehnuteľnosti čo najrýchlejšie. Nehnuteľnosti, ktoré máme v našej ponuke inzerujeme na približne 200 realitných portáloch, samozrejme, vrátane platených a najnavštevovanejších. V prípade predaja/prenájmu vašej nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať nezáväzne cez formulár Predaj nehnuteľnosti.

25000
klientov so zmluvou
3888
recenzií od klientov
57481
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
60780 janaslavikova[at]haloreality.sk 19990
O túto nehnuteľnosť je mimoriadny záujem.
NAJLEPŠIA HYPOTÉKA
BEZPLATNE PRE VÁS

K vašej novej nehnuteľnosti aj hypotéka na mieru a bezplatne. Kontaktujte nás a ušetrite si čas a starosti. Navyše overíme všetky banky a nájdeme vám tú najlepšiu, čím môžete počas splácania ušetriť až tisíce eur. A to všetky nezáväzne.

%

 

1526 €/mesačne

CHCEM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU (NEZÁVÄZNE)
MOJI SPOKOJNÍ KLIENTI
 • Veľmi príjemná žena, ktorá sa naozaj snaží vo svojej práci. Vivien Horváthová
 • Ukážková maklérka. Veľmi šikovná precízna vždy ochotná. Vysvetlila čo bolo treba.Veľká spokojnosť. Ďakujeme, Katarína J.
 • Vrele odporúčam pani Slávikovú ako maklérku a človeka, k svojej práci pristupuje zodpovedne, spoľahlivo, nezavedie človeka, rozpráva priamo a vždy pomôže a poradí v ktorúkoľvek hodinu. Mne ako klientovi pomohla najlepšie ako mohla, a viem na koho sa obrátim v prípade predaja svojej nehnuteľnosti aj v budúcnosti. Je to milá osoba,ktorá robí dobré meno sebe a realitnej kancelárii. Ešte raz ďakujem a odporúčam. J.B.
 • Výborná spolupráca a komunikácia. Vždy ochotná pomôcť. :) Réka
 • Boli sme veľmi spokojní, či už pri obhliadke alebo pri podpise zmluvy. Za mňa odporúčam, Janka Š.
 • Veľmi milá a ochotná maklérka, môžem odporučiť. Spolupráca bola veľmi dobrá a prebehla úplne bez problémov. RP
 • Ak budeme v budúcnosti predávať alebo kupovať nejakú nehnuteľnosť, tak len cez pani: Janu Slavikovu. Veľká spokojnosť a vďaka.In Time, vnútroštátna a medzinárodná preprava
 • Pani Sláviková je veľmi aktívna, odborne erudovaná temperamentná realitná maklérka, ktorá pozná odpoveď na každú otázku. Má rýchle jednanie. AR
 • Pani Sláviková je iniciatívna, akčná a šikovná. Určite odporúčame jej služby ostatným klientom. Ďakujeme. :-) A.B.
 • Maximálna spokojnosť. M.M.
 • Spokojní predávajúci rodinného domu v okrese Nitra, na fotke s realitnou maklérkou Janou Slávikovou.

 • Odporúčam pani magistru Janku Slávikovú ako skvelého a príjemného človeka, ktorý s klientom jedná narovinu, férovo a profesionálne. Vrelá vďaka, odporúčam!!! Marta N.
PROFIL MAKLÉRA Mgr. Jana Sláviková

Aktuálne 3888 pozitívnych recenzií

Spoločnosť HALO reality má aktuálne už 3888 pozitívnych recenzií. Môžete si ich pozrieť na našej stránke spokojných klientov, navyše aj s fotkami. Kontaktujte nás a pridajte sa k nim aj vy.

Sme profesionáli v realitách

Jedine v HALO reality máte komplexný prehľad informácii o každom spolupracovníkovi. Na kvalite nám záleží, každý jeden maklér je viackrát do roka školený a spokojnosť pravidelne overovaná u našich klientov.

Realitná poradňa/blogy/inšpirácie

Sme profesionáli, pozrite si našu realitnú poradňu - najdôležitejšie otázky pri kúpe/predaji nehnuteľnosti, blogy maklérov, či naše inšpirácie pri zariaďovaní nehnuteľnosti.
Nenašli ste čo ste hľadali, napíšte nám otázku.

25000
klientov so zmluvou
3888
recenzií od klientov
57481
doteraz v ponuke
100
maklérov po Slovensku
HALO asistentka
X X
Dobrý deň, ako Vám môžem pomôcť?
CHCEM ZAČAŤ ODZNOVU
Táto stránka používa súbory cookies

Vážime si vaše súkromie a preto pred prehliadaním tejto stránky máte možnosť zistiť, na čo používame súbory cookies. V prípade, že súhlasíte s prednastavenými nastaveniami, kliknite na SÚHLASÍM (stránka si to zapamätá), v opačnom prípade prosím použite Zmeniť nastavenia, kde nájdete všetky potrebné informácie a možnosti.

Súhlasím Zmeniť nastavenia